News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

April 26, 2024, 07:49:04 AM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

17.09. Nova liga Pokerigre-bonustipovi

Started by Q-Q, September 09, 2009, 02:32:20 PM

Previous topic - Next topic

birdbvs

Nemam nameru ni ja da se raspravljam ali me ti teras na to. Niko nije spominjao bilo kakve uslove oko dobijanja lozinke.To sto sam ja prijavljen od 2008. nema nikakve veze sa pokerom. To sam se slucajno prijavio zbog kladionice. Od maja 2008 do marta 2009 nisam bio kuci i nisam imao internet. Ali od jula meseca ove godine sam cesce na forumu jer me zanima poker. Tako da to sto ti vodis vodu na svoju vodenicu nema nikakve veze sa stvarnom situacijom. Super si nema sta, vodis racuna o svemu takodje i o onima sto nemaju ni jedan post pa ucestvuju. Ja igram poker na 4 online pokera i za mnogo veci novac a ovo sam igrao sto mi je interesantno bas sto su ljudi iz ex yu. Nego mi je krivo sto ne vazi isto pravilo za sve. Super vam je forum reklamiracu ga na sve strane!

Q-Q


Q-Q

Cestitke svima i vidimo se uskoro. Posebna pohvala za "novajliju" EviYan-a koji je postavio vlastiti rekord i osvojio 3. mesto. Sad pametno s parama, nemoj da ti slava udari u glavu  ;D
Pozdrav!

EviYan

Božeeeee....kako li se obreh na ovoj strani ???....Jest,rekord....ubeÄ'en sam da neću moći dostić tu poziciju u skorije vreme....ali,Å¡to će od mene zavisiti,potrudiću se.Nego....gdi se denu /izgubi/ komentar o pozivu za freerol povodom turnira u Pragu....I,kada sam već kod toga,da rečem da sam na 4.od  5. uspeo da se prijavim....Tamo se sasvim drugačije igra-lo....Ko god je bio na redu da stavi BB.---taj je All in-ovao...i nisam hteo da budem izuzetak.Ne žalim se ali kažem....na dvojku u kari i  ''malu dvojku'' / u tabliću - dvojka tref/ verujem da niko ne bi stavio  All in....ja sam to uradio i - glatko se oprostio od daljeg učešća.

slasher

pozz svima
sve cestitke straimiru juce ga je kao sa kaze isla karta. kad smo ostali samo nas dvoje imao je preko 20K vise cipova, uz sve moje napore uspeo sam u jednom trenutku i da ga prestignem u broju bodova ali je to kratko trajalo  ;D, na kraju nisam vise imao trpljenja i pratio sam ga all in sa kecom i trojkom a nega naravno kao i celo vece isla karta i imao je dva keca i to je bio kraj svih mojih nadama.
pozz svima jos jednom i vidimo se na sledecem turniru

Q-Q

Rezultate svih odigranih turnira kao i tabele lige mozete videti pod "Rezultati i tabela Nove poker lige" tj. ovde
http://forum.bonustipovi.com/index.php/topic,2582.0.html

EviYan

Ne vidim išta napisano o započetom...i eto ga na - sad.Ovde nema ništa o tome,tamo gde smo započeli - nije tema /straimirovo učešće na svakodnevnom Unibet freerolu od 14.h/,ovde niko o tome nije ništa napomenuo,a preporučena je ova strana...ajde javite se - ako znate nešto o tome.

EviYan

Vidi se koliko su aktivni stariji članovi sajta i koliko ljubomorno čuvaju informacije....Nedvojbeno postoji Freerol turnir na Unibetu,koji se održava svkog dana,sa početkom u 14.h. /straimir bio učesnik i čak pobedio/....Nije imlicitno naveo nikoga,samo ovlaÅ¡,da , kao možda ima joÅ¡ igrača koji sudjeluju...e pa gdi ste....Ja sam znao za održavanje Freerola povodom turnira u Pragu....nisam znao gde to da istaknem,a ipak sam pisao o tome,makar i na dan održavanja....ali,nemojte me tretirati uopÅ¡te kao =....jer,koliko se snalazim u svemu ovome,svedoči i moje neučestvovanje na prvom od 5.-koji su se odvijali tog dana  14.-16.- 18.- 20.- 22.- i 00.00.h.Slučajno sam spazio jedan ''nick''....navijao za ''nj''....
Apropo,da sad znam za neki turnir,ja bih ga izneo :gde,kada , kako....Možda mislite da je i lako i prosto naći takve turnire...e pa - nije....pozdrav - videću gde će me odvest znatiželja i samoinicijativa?!

EviYan

YES....da te poživi Bog straimire....naÅ¡o sam i upisao se....doduÅ¡e,po mom starom običaju.....ali,Å¡anse za greÅ¡ku su ovaj put bile minimalne,poÅ¡to je turnir na prvom mestu i jedini koji počinje u 14.h.Treba slediti proceduru prijavljivanja /to stariji članovi dakako znaju..../....imao sam problema u verifikaciji.....pronaÅ¡o sam svoj nick tek na 148.strani.....ne mari.To je znači to.Nukam /zovem/ sve koji žele i mogu,da se priključe....Ovih dana ću to iskoristit za promociju,pozvat ću druÅ¡tvo oko 13'30....da se prati cela procedura : prijava,provera upisanog nicka,start same igre,tok igre ...i,daj Bože neki iole nagraÄ'en plasman...
Sad idem da si spremim lonče kafe....bez šećera.......

EviYan

Opet ja...ne da bih se pokazao koliko sam aktivan,nego da pokažem rezultat....upravo sam zavrÅ¡io na 4537.mestu....ne znam koliko je bilo na početku,znači....ili neznam da igram,ili me sreća gledala ispod oka iz prikrajka.Kako god....Zbog poljoprivrednih radova u polju,mislim da ću u nedelju u 14.h. / kada su većina slobodni /  organizovati jedno  ''okupljanje ispred kompa i....videćemo....a dotle ću učestvovati svakodnevno.Nadam se da će se taj turnir održati i u nedelju....ako ne,nakon nedelje,prvi kiÅ¡ni dan....Ja to smatram aktivnošću....a ne svo ovo javljanje.

PS. na sajtu sa Å¡ahom,svako javljanje se tretira kao ''javno laprdanje''.....

EviYan

Na Unibet - Tournamet....ne može da se upotrebi  copy-paste....hteo sam da iznesem neke  freerol turnire,pa da o njima neÅ¡to Å¡ire i dublje saznamo.Na ovaj u 14.h. Å¡to je naveo  ''straimir'' pozlatilo mu se,bez obzira na moj neuspeh....preporučujem učešće svakom....a Å¡ta je sa ostalima....da li zna tko?....evo da probam ovako ;22.sept.u 16:45 freerol E100 Happy Hour Freerol NLHE...eeeeeeee,ok.prijavio se i učestvujem od 16:45....i da iskoristim priliku da pitam.....zaÅ¡to nema najave sa terminima za te turnire?...možda nekima dobro doÄ'u,poput mene recimo....ili,ostali to znaju i ne obraćaju pažnju!?

noja

Quote from: varan7 on September 22, 2009, 03:09:33 PM
evo konkretno spominjao si freeroll na unibetu u 16 sati i 45 minuta. taj turnir postoji otkad sam ja na unibetu vec 2 godine. posto si se tamo prijavio to ima svaki da da znas . ako izgubis poene imas pravo prvi sat vremena da kupujes ponovo , a kosta samo 1 cent pa zbog toga na pocetku ljudi prvih pola sata dok imaju malo poena igraju stalno all in, ponavljam jer kosta kup[ovina samo 1 cent. kada skupe nekoliko hiljada poena onda pocnu igrati ozbiljnije. imas svakodnevno jos freeroll u 17 sati i 45 minuta omaha gdje je sistem isti  prvih sat vremena kupovina kosta 1 cent  imas u 19 sati takodze omaha  tu ne mozes kupovati. imas u 21 sat i 15 minuta holden freeroll  gdje mozes kupovati prvih sat vremena a li kosta 0,50 centi. uz onaj u 14 sati freeroll to bi bili freeroll na unibetu koje mozes igrati. ostalo malo sacekaj gdje su skuplje uplate ili kes dok malo podnaucis . igraj jos i cuvaj pare za ove turnire na nasem forumu . o njima ces na vrijeme biti obavjesten od moderatora o svemu. budi pozdravljen.
Sta je mudar covek.
Svaka cast Omladinac.
Ono vece mi  se poklopilo  (a dobro sam  stajao  i  uzeo 136 $)Sin  mi  se bas nije proslavio  a mnogo ga  i ne interesuje( odlicno)Sinac sam na expektu uzeo 1 mesto ali  sam zato veceras na Unibet u mom stilu  stao na minu i odmah ispao (nisam hteo  da produzavam.Malo  sam umoran sto od pokera sto od vinograda(berba u jeku  a imam dosta a pomoci nema).
pozdrav

EviYan

OK.-samo,ne vidim ni gde ni koga sam napao,a u pogledu postavljanja turnira koji se svakodnevno održavaju...i to je OK.-ali,sem Å¡to se sve to sada može tu pročitati,sem Å¡to se odavnina zna,gdi to joÅ¡ može da se vidi i da se upozna....Najmanje sam pozvan da kritikujem....a za savete na freerolu,da se mogu kupiti žetoni / produžetak boravka  u igri....jel' tako / ....puno puno hvala.Da i to nisi izneo,rec gde bih to mogao saznati......
Zbog drugog sam se obreo na ovoj strani.Sada se upravo odigrava taj freerol u 14.h.na kome bih mogao da produžim učežće kupovinom za 0,1.E. ako sam dobro skontao.Ja nisam na turniru,iz pomalo neshvatljivog razloga / meni neshvatljivog..../.Ne dižem ni tenziju ni paniku.Moj ''Unibet'' od pre par dana,prilikom svakog aktiviranja,obavezne sprovede proceduru  ''upgrade''....a do tada nije to uradio niti jednom,od kako sam ga instalirao i koristim.Pa sad,ajde upgrade jednom.....pa i drugi put.....sinoć dva puta u 18:30 i 21:15....i mislio sam da je konačno upgradovan,jer sam mu pustio na volju viÅ¡e od sat vremena.Sada,kada sam u 13:50 pokuÅ¡ao da startujem evo,već pola sata se upgradovao.....tako da nisam stigao da se prijavim na turnir....
Jeste tema je ''Poker liga''....ali,neka mi bude oprošteno što sam ovo pomenuo ovde,ne znam gde bi,a probao bih da rešim problem.....jer,ako me bude stalno trenirao ovako,ne znam kako će završiti.I,da li sam u pravu....večeras bi se trebala nastaviti ''Liga''...ako dobijem poziv neću čekati da se u zadnjih 10' prijavim.....uradiću to makar 35-40' ranije.....za slučaj da se moj Unibet opet upgraduje.

Q-Q

Sto se tice upgrade-a softvera, kod mene je danas to odradio, za par sekundi. Ne desava se cesto-ali kad se desi, moras ga pustiti da do kraja odradi svoje, ne prekidati ga. Inace ce ti se svaki puta to desavati. Ne rade cesto unapredjenje softvera, ali kad odrade nece ti se otvoriti dok sam ne zavrsi sve sto treba. Naravno da brzina ovisi o brzini internet konekcije... Predlazem ti da ga pustis pre turnira da odradi pa koliko god trajalo-svakako ces morati jednom sacekati. Pozz

noja

Quote from: varan7 on September 22, 2009, 09:22:43 PM
dobro je da si popravio bilans. cudno kako nema niko da ti pomogne pa zar nemas prijatelja ili ljudi da platis . ne znam kako to ide ali mi malo cudno. dobro je fizicki rad produzava zivot. a sto se sina tice nije odigro lose takva mu je karta bila, ali u svakom slucaju bolje da ga ovo ne interesuje .nemoj ga ti uvaljivati , u zdravu nog da trn zabijs. pozdrav i upri.da to sve poberes.

Vinogradarstvo  ti je cudna NAUKA .Ja svaki cokot znam  koja je sorta  i dali je za branje.Nikada ne berem sve redom  nego se to oduzi  i do 10 dana.Gotovo  od svake vrste pravim  posebnu vrstu rakije (vino  malo  manje  pravim).Sve ja to polako  i natenane uradim  nego godine  polako pristizu pa se i umorim .Pomoc  mi pristigne kad se pece  rakija  onda tu ima malo vise fizikalisanja.

Sto  se sina tice , da kucnem u drvo , ovo mu je zadnja ,godina studija (23g).Sve po redu je dao pa da ga ozenim   ...
Pozdrav  kolega  i srecno i tebi i svim ostalima na forumu.