News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

April 25, 2024, 06:40:35 PM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

17.09. Nova liga Pokerigre-bonustipovi

Started by Q-Q, September 09, 2009, 02:32:20 PM

Previous topic - Next topic

El Fenomeno

Cestitike svima koji su uzeli lovu u ovoj ligi i nadam se da ce sledeca biti jos bolja i zanimljivija.  ;)
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

EviYan

He he he....ja sam poslednji koji može bilo Å¡ta sugerirati.Ima smisla i dogovor i aut /izbaciti igrača iz soptstvene ekipe/.Samo,ne vidim kako je moguć dogovor ?..i gde se to igra....koliko igrača u ekipi....Za pretpostaviti je,da se neće igrati samo protiv Bugara i Rumuna / ako je dogovor u pitanju-tu mogu debelo pomoći zbog jezika....ali gde se dogovarati a da se ne sazna???/....a za druga jezička područja sam-neznalica,blago rečeno,da ne kažem  tutuban.U svakom slučaju,treba se držati narodne ''dogovor kuću gradi''...mada,iz izneÅ¡enog,da se nazirati i prizemlje i krov.Ja b' to volio gledati / za ekipu nisam i ne trpam se gdi mi nije mesto/.Valjda mogu u rezervi i kao takav da mogu gledati.Ne znam za ostale,ja tu imam vremena na pretek.....samo ako sam obaveÅ¡ten na vreme.

Krkan_Vk

Quote from: varan7 on October 23, 2009, 03:49:53 PM
vidis radis takav posao da imas nekog iskustva.

Iako radim u casinu nisam bas tako iskusan sto se tice ovakvih stvari jer kod nas nema igre uzivo, samo aparati :D.
Govorim iz iskustva kojeg imam u kartanju svih igara a to je jako, jako puno...
Isto tako mislim da je najbolje ici bez ikakog dogovora pa ko ima srece uz znanje koje posjeduje dobro ce mu doci i moji cipovi (ako me on izbaci) da bi pobjedio na turniru... Tako da u svakom slucaju ne gubimo nista ako moji cipovi ostanu u ruci nekog sa foruma jer njemu povecavaju sansu za osvajanje turnira...
Tstanic9

Q-Q

Pozdrav, pa jos sam uvek u fazi "natezanja"... Prvim predlogom nisam bio zadovoljan, moram priznati da sam vise ocekivao... O cemu se radi-zamislili su to kao grupno takmicenje svih foruma s ovih prostora, i sadrzalo bi nekih 5-6 turnira. Mozda bi bilo ok da ulazi na pojedine turnire ne iznose-za nas mislim jos ne prihvatljivih â,¬10-â,¬20. Pokusavam dogovoriti neku verziju s manjim ulazom a prihvatljivim nagradama. Ovde je ideja bila da se pobednicki forum takmici s stranicima za mozda i Unibet Open ulaznicu, ali mislim da mi nismo dorasli jos takvim izazovima... Ispravite me ako gresim.
Uglavnom, nadam se ovih dana da cemo dogovoriti "bitku" s drugim forumom i da ce ulazi na turnire iznositi nama prihvatljivih nekoliko â,¬ jer iskreno-sumnjam da bi od nas iko igrao turnire od po â,¬20.
E sada, trebam vase misljenje kako bi raspodelili nagradni fond ?â,¬ ukoliko bi pobedili-jer ideja je da pobednicki forum deli nagradni fond, naravno svaki turnir bi imao vlastiti...
Ako kao forum zasluzimo neku nagradu-da li je deliti na najuspesnijih 3-5-7... igraca ili svakom po delic ili neki freerooll sa tim fondom pa ko dobije... Uglavnom da svi koji budu ucestvovali budu na neki nacin zadovoljni. Ti si (Strajimire) igrao onaj beattle kada je bila varijanta cini mi se da samo oni koji su bili u top 5-10... imali su pravo sudelovanja na besplatnom turniru s vecim fondom-da li je to ok prema ostalima... isli su s najboljim namerama a na kraju ne dobiju nista. Ali opet malo je nezgodno da npr. najbolji igrac ili vise njih u ukupnom skoru, ne moze da igra taj poslednji freeroll ili ga karta "izda" i ne osvoji ni centa.
Pa recite, ako je u igri npr â,¬300 kako bi ih mogli raspodeliti da bude vuk sit i ovce na broju ;D
Ima li takvog resenja-jer bezveze je da igramo kao ekipa i da se onda svadjamo i raspravljamo kako sta-bolje je kad bi uspeli naci neko razumno resenje unapred.
Ocekujem detalje uskoro... a vi predlozite u vezi ovoga..

Angell

Kratko vezano samo za fond koji bi se dijelio medju igracima sa foruma. Meni se nesvidja  ideja freerola, jer sam si rekao, mozda netko nece moci  nastupit, ili cijelu ligu odigra dobro i onda taj zadnji turnir ga gadno natkupe il nesto slicno.
Ja sam za bodove, medju nasim igracima kao i do sada, znaci isti sistem, jedino da se nekako uzme u obzir broj ukpnih igraca na pojedinim turnirima i da se bodovi dijele i prema njima.
Ugl, sacekajmo jos da ti definiras ligu sa ostalima, pa cemo se i mi onda vamo dogovorit.
 




Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

noja

Ajde otvorite novu temu  pa da polemisemo.Nemojte na ovu staru.Ako  ce skoro biti turnir  da ne dizem pare sa racuna pa da posle uplacujem.Imam neki princip  da za POKER nikada ne uplatim  direktno.Uplkatim za kladjenje  ,pa ako sta dobijem ide na poker.Ako ne ispocetka.Vracam ko neka baba!!

Srecno svima!


EviYan

Pozdrav....ja imao debele probleme sa systemom...i ako se dobro pogleda,vratio sam se dobrom starom XP-u / a prethodno bio na 7.-ci.....win 7. /....ali,sad sam pročito sve Å¡to ste u meÄ'uvremenu izneli....Uf,tek zavrÅ¡io sa instalacijom systema....idem pop jednu kafu pa da nastavim na miru....Pa kaže....BRAĆO I SESTRE    /možda i neka od njih čita sve ovo/  Ja ne umem - s neba pa u rebra.Tj.kratko-a jasno.Ali,probaću najkraće Å¡to budem moga....a sve u vezi ''gore čitanog''
   Ja sam na tromeÄ'i sa Rmunijom i Bugarskom....bugarski malo poznajem,a rumunski , ne perfektno,ali-dosta dobro.U čeprkanju po ''unibetu'' naiÅ¡ao sam na jedan link...kliknuo iz znatiželje....i kada sam shvatio da svemu mogu pristupiti na Rumunskom jeziku,pristupim sajtu....i,zahvaljujući razmeni meilova sa njima,mogu reć da sam dosta shvatio o samoj poker igri.Da je samo malo drugojačije neg Å¡to jeste....ko zna Å¡ta bi bilo....ali - Å¡ta je tu je.E sad,u jednom od e-maila, s njihove strane,koliko se sećam / nema viÅ¡e crno na belo....oÅ¡lo sve sa systemom..../....od njih sam dobio ponudu,da učestvujem na joÅ¡ jednom turniru / na jednom sam učestvovao i nisam ase baÅ¡ pokazao..../....a turnir bi se organizovao izmeÄ'u viÅ¡e ekipa sa Balkana.Ja mislio Q Q o tome daje neke smernice,te sam u prethodnom javljanju natuknuo,da od mog ućešća u igri - nema niÅ¡ta,a da mogu pomoć oko jezika....na to sam mislio....naravno ako bude dogovaranja / ne znam samo kako je moguće sve to izvesti..../....No,evo konačnog pitanja :DA LI DA SE RASPITAM U TOM PRAVCU kod komÅ¡ije Rumuna O ORGANIZOVANJU JEDNOG BALKANSKOG TURNIRA ITD.ITD jer,razonode radi,jednom dnevno,svakodnevno kanim sudjelovati na ''satelit'' turnirima, / nisam do sada-zbog systema/....a do raspada istog,u kontaktu sa njima,naÅ¡alio sam se i napisao im u jednom meilu - da se ozbiljno spremam za učešće na zavrÅ¡nom turniru na Bahame....na Å¡ta su mi prijatno odgovorili-da im poÅ¡aljem bar razglednicu.Sve ovo sam naveo,ne da bi obezbedio mesto u ekipi-NE....neznam ja to igrati dobro....htio sam reć,da su nam kontakti veoma prijateljski i srdačni....pa sam , čitajući napred izneto,nadoÅ¡ao na ideju da ih pitam....Å¡ta oni misle i Å¡ta mogu da ponude u tom pravcu....
/iskreno se nadam da mi više neće pući system....provereno primam i šaljem e-mailove što do sada i nije bio čest slučsj..../

EviYan

Sad vidim da sam zagrizo prevelik zalogaj...ponudio sam se za nešto....i,osto zabezeknut.....nemam e-mail adrese da im pišem....ali,mislim da imam ideju kako do nje doć....taman dok se ne izjasni-ne svi,ali bar neko,a po tom pitanju.I dalje napominjem....mene zovite sam da gledam i da navijam / naravno,ako bude išta od svega...../

EviYan

BaÅ¡ čudno.....da li je to ova tema na ovoj strani    z a k lj u č a n a???....

Q-Q

#114
Mozda je Evi mislio na to sto nema odgovora na prethodni njegov post... Izvini ali ja sam ga tek sada procitao, izgledalo je malo nasiroko pa mi se nije dalo citati... Ideja nije losa, ali napravili smo takmicenje izmedju 2 domaca foruma sto ne znaci da kasnije ne mozemo organizovati nesto tipa lige-turnira ili slicnog s kolegama iz Rumunije. Ako nam bude potreban kontakt-racunamo na tebe. Videcemo u kojem smeru ce teci daljnje promocije. Pozz

EviYan

  OK. ja bih voleo jedan ''balkanski '' turnir...

krko