News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

April 26, 2024, 03:55:47 PM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

17.09. Nova liga Pokerigre-bonustipovi

Started by Q-Q, September 09, 2009, 02:32:20 PM

Previous topic - Next topic

Q-Q

Nastavljamo poker druženje već od 17.09.

Najbolja liga do sada kada je u pitanju ukupni nagradni fond (â,¬900), broj turnira (11) kao i onih besplatnih (čak 5) Freeroll u nadolazećoj ligi najbolja su pozivnica svima za sudelovanje.

Ligu smo organizovali samo za igrače koji su prijavljeni preko našeg linka i aktivne članove Poker sekcije foruma, kao i sve nove koji se uspešno prijave.

KAKO OBEZBEDITI SUDELOVANJE (u svega par minuta):

1. Registrujte se na Unibet ovde http://adserving.unibet.com/redirect.aspx?pid=17195&bid=3210

2. Pošaljite mail sadržaja "Prijava" i vašim nadimkom s Unibeta na E-mail: prijavazaturnir@gmail.com
Napomena: svi novi igrači iz Srbije, pri registraciji svoju drzavu potrazite pod slovom R, u sistemu je zavedena kao Republika Srbija!

O Poker ligi:

3. Poker liga koju organizuju Pokerigre.rs i Forum Bonustipovi počinje u ÄŒetvrtak, 17.09. i  sadržaće 11 pojedinačnih turnira, od kojih su čak 5 Freerolla (Besplatna). Na turnirima se igra popularna poker igra Texas Holdem i svaki će startovati s početkom od 21:00h

Svaki pojedinačni turnir imaće svoj nagradni fond kao i broj poena koji će osvojiti 10 najbolje plasiranih.
Za besplatne turnire obezbeÄ'en je fond od â,¬50 a za one s plaćenim ulazom â,¬75.
10 igrača na svakom turniru osvajaće  bodove za konačan plasman kao i novčanu nagradu za svaki od turnira. Nakon zavrÅ¡nog turnira-18.10. dodatni fond od â,¬200 biće raporeÄ'en na 10 najuspeÅ¡nijih u ukupnom plasmanu.

1.Mesto donosi nagradu â,¬60
2.Mesto
nagraÄ'uje se s â,¬45
3.Mesto isplaćuje igraču â,¬30
4.â,¬20
5.â,¬15
6.â,¬12
7. â,¬9
8.â,¬7
9.â,¬5
10.â,¬3

Realna Å¡ansa svima da osvoje deo od dodatnog fonda liga (â,¬200).
Novost je da će u slučaju istog broja bodova na tabeli, odlučivati plasmani na turnirima s većim brojem igrača.


Svi novi igrači neka se prijave ovde:

Link za prijavu na Unibet http://adserving.unibet.com/redirect.aspx?pid=17195&bid=3210

2. Pošaljite mail sadržaja "Prijava" i vašim nadimkom s Unibeta na E-mail: prijavazaturnir@gmail.com
Napomena: svi novi igrači iz Srbije, pri registraciji svoju drzavu potrazite pod slovom R, u sistemu je zavedena kao Republika Srbija!

Svi aktivni članovi foruma u sekciji Poker i igrači prijavljeni preko našeg linka na forumu ili sajta www.pokerigre.rs koji su učestvovali u 2. Ligi biće automatski prijavljeni i za 3. poker ligu i na vreme će dobijati lozinke za pristup svakom od turnira- tako da nema potrebe da se ponovo prijavljujete. Od vas očekujemo da obavestite prijatelje o načinu prijave- kako bi nas bilo što više u ovom takmičenju i time učinili takmičenje zanimljivijim i eventualno povećali fond nagrada za buduće promocije.

Kompletan raspored turnira i sve detalje pročitajte OVDE!

Spisak učesnika naše poker lige OVDE!

Vidimo se i srećno svima!

Q-Q

Eto Strajimire, mozda ipak izvuces korisne informacije iz prvog turnira pa da ti pomognu u nastavku. Sto se tice rasporeda, nije bilo lako-jos i liga sampiona se umesala i nisu nam dopustili da igramo poker kad i oni fudbal, tako da je izbor pogodnih dana bio sveden na minimum, al ipak nadam se da ce vecini odgovarati.
Ako nekom i ne odgovara, nema smisla da se zali  ;D jer nista sada ne mozemo menjati.
Vidimo se!

noja


Q-Q

Nadam se da se i ostali spremaju, ne vidim neke pretnje i udarce ispod pojasa koji bi bili prikladni za ovu vrstu sporta  ;D
Sto se tice broja prijavljenih-ocekujem jos nekoliko novih u ova 2 dana ali mislim da smo zatvorili poglavlje aktivnih clanova i pre nego se pocnu postavljati pitanja "zasto ja nisam dobio lozinku".
Spisak ucesnika je vidljiv svima. Nadam se dobroj zabavi i raspodeli fonda na igrace koji to zasluze.
Vidimo se uskoro. Pozdrav svima!

dignja

Skupilo se drustvo staro  :). Tu sam i ja naravno,sa ne toliko slobodnog vremena u ovom mesecu a i verovatno narednom ali ovo se ne propusta  ;D. Vidimo se....

noja

Veceras otkopavamo ratne sekire,
Haug

Pozdrav svima i srecno

birdbvs

Ljudi dali ce meni neko da objasni zasto ja nisam dobio lozinku i dali bi neko bio ljubazan da mi je posalje

luckyboy

Stvarno cudim se sto nisam dobio lozunku i sto ne ucestvujem i u ovu ligu. Nije mi jasno. Mislim i drugi nemaju toliko postova pa igraju ligu.

birdbvs

Neki nemaju ni jedan post pa ucestvuju, ne znam o cemu se radi

luckyboy

Ovo je smesno kako neki ucestvuju, imaju mozda samo 2 posta a poznajem svih igraca nije mi jasno sa svima sam igrao.

krko

Ja mislim da sam tacno proklet kad su ovi turniri, danas cijeli dan bez neta i maloprije proradi. :'( >:(

Kako je bilo veceras, ko pobijedi?

birdbvs

Par nas koji smo redovno ucestvovali u zadnje dve lige nije dobilo lozinke za sinocni turnir, a dobili su neki nepoznati i neki sto ucestvuju samo na freeroll turnirima. Tako da price o postavljanju postova nisu tacne. Svaka vam cast administratori odlicni ste!!!

Q-Q

Stvarno nemam snage da svakom pojednicno objasnjavam kako i sta, a sve je napisano u 1. postu.
Istina je da je bilo igraca sa strane koji ne znam kako su dobili lozinku-ali su igrali.
Takodje, igraci koji su prijavljeni preko stranice pokerigre.rs imaju pravo sudelovanja ali nemaju veze s forumom niti su prijavljeni na njega.

birdbvs

Ne treba nista da objasnjavate sve mi je jasno. Ljudi koji su bili bas aktivni i ucestvovali i na placenim i na freeroll turnirima nisu dobili lozinke, a zna se da je bila sezona godisnjih odmora i da mnogi nisu bili kuci da bi postavljali postove. I sad ti ljudi medju kojima sam i ja nisu postavljali zadnjih mesec dana postove izbaceni su, a niko nije ni spomenuo neke uslove koliko mora da se bude aktivan da bi se dobijale lozinke. To je sramota!!!

Q-Q

Ti si bas uporan pa cu malo elaborirati npr. tvoju aktivnost na forumu. Nije mi namera da se raspravljam bilo s kim ali pogledao sam recimo datum prijave i broj postova-to nema nikakve veze s godisnjim odmorima i slicno.

Birdbvs-prijavljen na forum 25.02.2008
broj postova 14- od toga 6 u skorasnjem natezanju za lozinke i usesce i 4 u vezi prijasnjih lozinki
Znaci za godinu i po- 14 postova, u proseku niti 1 mesecno; a skoro pola si ispisao u zadnja 2 dana.

Pa eto ja bih molio da se izjasne oni koji smatraju ovo aktivnim clanom (ja ne), i ako 5 ljudi kaze da si aktivan clan foruma, ja cu te staviti na popis. Mislim da je fer. Naravno, svaki neka pogleda postove clana pre nego se izjasni.
Ne zelim uvoditi pravila broja postova, jer onda ce neko biti uslovljavan i ucenjivan a to mi je bezveze.
Isto tako pojedini ce pisati kojesta, samo da bi skupili potreban broj.
Ali jos 1 govorim kako nam je cilj unapredjenje foruma i njegovo odrzavanje pa stoga na ovaj ili onaj nacin pojedince (aktivne clanove) nagradjujemo. Mislim da niko ne treba da se smatra kaznjenim sto nije na popisu, ali nije u redu da se prica na forumu svodi na ovakva prepucavanja i "teranje pravde".
Pozz.