News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

April 16, 2024, 08:16:21 AM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

dojave???

Started by volim burek, July 04, 2009, 05:32:43 PM

Previous topic - Next topic

koliko verovati dojavama?

cista iluzija
6 (35.3%)
ima tu necega
9 (52.9%)
dojave su super
2 (11.8%)

Total Members Voted: 17

volim burek

pozz svima koji se klade  ;) voleo bih znati sta drugi misle o dojavama i koliko im veruju!!! ??? ja ih licno koristim i zadovoljan sam uspehom! ;D koristim jedan sajt ali o tome drugi put, ako mi se dozvoli da ga postavim na forumu!!

El Fenomeno

Namestanje utakmica kao unapred dogovoren ishod meceva postoji i ako to nazivamo dojavama onda u njih verujem i moje misljenje o tome je pozitivno u finansijskom smislu. Medjutim, problem je u tome sto je do takvih dojava jako tesko doci jer ih zna mali broj ljudi. Retko se desava da ih sazna veci broj jer to onda postaje public bet i od toga treba bezati. Znaci, moje misljenje je da tu ima necega ali je tesko doci do pravih i zato ovaj forum sprema nesto novo za sledecu sezonu. Radi se na tome, vrse se neki pregovori i ako do toga dodje bice upoznati svi clanovi pocetkom sledece sezone odnosno krajem avgusta i pocetkom septembra.
Mislim da je trentno mnogo foruma koji daju neki Vip deo koji se placa gde se postavljaju navodne dojave itd...Veoma je malo onih koji imaju kvalitetne stvari i zato ce Bonus::Tipovi otvoriti takav deo samo onda kada se nadje kvalitetan izvor od koga ce svi imati koristi, kako forum tako i njegovi clanovi.
Pozelite nam srecu u tome kako bi svi na imali koristi.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

volim burek

hvala na pozitivnom misljenju o dojavama  ;D i bilo bi super da zazivi strana o dojavama i informacijama o proverenim utakmicama!!  8)

pedja_cfc

imam slicno misljenje kao admin.... znaci postoji namestanje tekmi, ali to retko ko zna.... obelezio sam odgovor "cista iluzija" jer smatram da se ovde prvenstveno govori o dojavama koje se vrte po netu.... a to nisu dojave, vec ziva sranja (izvinite na izrazu). Obicno su to neciji predlozi, ili redje neki insideri.....
S R B I J A

GROBARI 1970

dragands

Kako se kaže dojava na engleskom?

dragands

Ja sam na facebook -  dodao neke koji su upisani kao "kladionica", "dojava" i sl. i oni postavljaju dojave i mogu da kažem da neki pogadjaju. Neki daju dojave besplatno, a neki naplaćuju. Meni je rečeno da odigram Lans - St. Etien i doÅ¡lo je u 90. minutu iz penala!! Igrač je uÅ¡ao u 84. minutu i dao gol. Bilo je 1-0.

El Fenomeno

Quote from: dragands on December 23, 2009, 03:15:43 PM
Kako se kaže dojava na engleskom?

Najcesce se koristi termin fixed tips!
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

Kurbla

Ja ne razumem da neko moze da poveruje da je neki tamo batica ulozio grdne pare da namesti utakmicu i da nije dobro promislio da se to ne sazna, i onda dodjemo mi seljacici kao imamo dojavu i lepo pobacamo pare.

Stvarno mucnite glavom, dal mozete da poverujete da neki tamo tajkun nije razmislio dobro da ne zaglavi u corci ?!
Ja razumem jedna u 3 meseca da procuri, ali da svaki dan neke dojave lete, daj nemojte dozvoliti da prave majmune od vas.

Igrajte svojim novcem kako vi mislite, kako ste uspeli da procenite, nemojte dozvoliti da vam pune glavu tim sranjima, toliko.

dragands

To si u pravu, ali često su te dojave one utakmice koje su kladionice blokirale. To je jedan način da se sazna "sumnjiva utakmica".   Juče (23. decembar) mi je rečeno da odigram na monpelje (igrao protiv liona) i nisam verovao i nisam ni odigrao ni postavio ovde, ali doÅ¡lo je. Pobedio je 2-1. I dobar deo tih dojava prodje.  Ne znam kako je neko to očekivao, ali taj neko je bio puno siguran, a siguran sam da utakmica nije nameÅ¡tena.

dragands

Chesterfield-Rotherham 2 - X , možda doÄ'e.

dragands

Mechelen-Charleoi 2-1  navodna dojava, a i brzo pada kvota
cortrijk - club brugge   x-2