News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

April 26, 2024, 02:40:52 PM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

Spisak prijavljenih igrača (učesnika) Poker Lige na Unibetu

Started by Q-Q, June 26, 2009, 06:01:09 PM

Previous topic - Next topic

EviYan

Ja sam nekome poslao ceo meil sa molbom da mi objasni o čemu se radi....nisam znao i lutao sam od nemila do nedraga i prvu rundu propustio.Drugo:  teÅ¡ko dolazim uopÅ¡te do ovoga Å¡to piÅ¡em ovde.....a treće.....bio sam na frerolu prag.....da se upiÅ¡em u treću rundu.....i  RUSVAJ  nisu na vreme provalili pasword tako da su taj deo od 20.h.otkazali....jer nije bilo nijednog prijavljenog.....bar sam tako razumeo.....a ima me u prijavi.....imam potrebnih 2,20.....prijavljen sam i ne očekujem prethodni uspeh,ali zabave radi....i opet.....po dobrom starom običaju,morao sam da lutam malo.....poÅ¡to nisam znao naziv turnira....ali,u trećem pokuÅ¡aju,čim sam vidio Q-Q znao sam da sam na pravom mestu.....jojmovao se ,ukucao pasword i ima me-
Ne znam kako ću za sledeći ako bude bilo potrebe za Buy.....nego,valjda će biti još nekog Free-a ...

EviYan

Sledeći komentar - javljanje - obrisano ???....sinoć ga beÅ¡e nakon Å¡to sam reÅ¡io  ''problem''....a bilo je povodom ''Freerol turnira'' - tournamenta Prag...Ne mari.Nakon sinoćnog turnira sinoć,negde videh i tabelu ''Lige''....sad to ne mogu na daÄ'em....

EviYan

Sa mojim systemom -definitivno- neÅ¡to nije uredu.....na ovoj strani,pre samo pet minuta,bila su svega dva komentara...zato sam i naveo da je jedan komentar obrisan,sad se pojavio ???....ne razumem,a  ''straimiru'' sve čestitke,pratio sam do kraja...a joÅ¡ jednom da pitam,gdi sam ja to sinoć mogao videti tabelu koju je Q-Q postavio

EviYan

Malo je nesvakidašnje - da vodim konverzaciju sa ''sobom'' ali,kad sam tu /jer ko zna kako i zašto...ne mogu baš lako da se ukačim na jednu temu.../...pa evo dokaza.U prethodnom javljanju,navedoh da sam sinoć preleteo pogledom preko ''tabele''....a nakon završenog turnira koji je postavio Q Q....danas,nakon prospavanog prepodneva,sada-ja to opet ne mogu nać,a vidim da niko nije reagovao.

I da se pomerim malo dalje,da pitam-jasno mi je da konačan plasman umnogome i jedino će zavisiti od plasmana na pojedinačnim turnirima,ali : DA LI ĆE SE TO POSEBNO NAGRADITI ?...može biti da je to negde istaknuto,ja nisam vidio /što ne znači da nisam gledao i ne gledam/

Apropo,pažljivo sam pratio negodovanja povodom  ''izostavljanja'' sa turnira...i nisam mogao da se otmem utisku,iako ne direktno ''prozvan''.Po nečijim kriterijumima,ja nisam trebao bit pozvan uopÅ¡te,poÅ¡to nisam imao niti jedan ''post''....Da,nisam.Ali sam zato slao na stotinu meilova nakon prvog poziva da se priključim...i mesecima sam dosaÄ'ivao pitanjima / ne ovde na forumu / -kako da se konektujemo ... jer,ja,govorim o sebi-nisam znao nać gde se igra a i da ne govorim o samoj igri!?....i sad neko ko je tu starosedelac,samo po tom osnovu da polaže prava na sve privilegije???-dobro nije zahtevano da im se obezbede prve tri nagrade spojene ujedno....
Meni je bila i joÅ¡ uvek jeste - potrebna podrÅ¡ka i pomoć,kao i svakom novonadoÅ¡lom učesniku.U mom mestu počinje interesovanje za ''SAJT''  uopÅ¡te....kuburimo sa ''Dial up-om''....ja sam malo privilegovan poÅ¡to sam unapredio malo internet / koristim mobilnu konekciju /...ali,nadamo se da će se u skorijoj budućnosti , promeniti na bolje trenutno stanje.
Niste u pravu što ste digli ''dreku''....štaviše,ubuduće,kada budem ''stariji član'' biće mi drago da ustupim svoje mesto nekom novajliji i osećao bih zadovoljstvo,ako bih iole doprineo njegovom uspehu.

EviYan

Straimire-Straimire,ponukao si moju znatiželju....da ne davim-gdi ti je taj turnir i ima li ih joÅ¡ i gde?....jer,ako me El.distribucija ocvika,teÅ¡ko da će me onda i ''loto'' izvući.A Å¡to se čitanja tiče...poneÅ¡to i naÄ'em...po onoj narodnoj ''...i ćorava koka po neko zrno ubode ''...Post koji si postavio,stigao mi je na meil....i svi ostali mi stižu na meil...onda tu ima podvučena adresa,kliknem na to i eto me na forumu.Nego,ne znam Å¡ta ću kada se meil bude prebukirao....A za putanju na freerol Unibet-u ...nadam se da će stić do početka istog....i usput-kakva je procedura?...prijava,pasword....

El Fenomeno

Tema je Spisak prijavljenih igraca i zato sve komentare oko lige postavite u temi koja je predvidjena za to!!! http://forum.bonustipovi.com/index.php/topic,2574.0.html
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

EviYan

ok.bio tamo / klik na link / nema niti jednog posta slične sadržine....valjda će se pojaviti...

stefans

Ja jos uvek ne vidim sebe na spisku, iako sam se registrovao. Evo i ovde da napisem, moj nick je stefans2311...

madeintrn

neznam da li je kasno da se registrujem

moj nick je: delboy2222