News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

April 25, 2024, 12:35:09 PM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

Kupovina bonusa na bet at home

Started by qqqqq, June 21, 2009, 07:46:58 PM

Previous topic - Next topic

qqqqq

Da li znate nesto o kupovini bonusa na bet-at-home?Kako to funkcionise?

Ovde imate za mogućnost kupiti bonuse. Vrednost bonusa odbija se od Vašeg kladioničkog računa i može se knjižiti na bilo koji drugi kladionički račun.

Slanje bonusa sledi odmah, ali uzmite u obzir to da će proći barem nekoliko dana dok pošiljka s bonusima ne stigne na Vašu adresu!
   
Komad  Bonus od EUR 15,00
Komad  Bonus od EUR 30,00
Komad  Bonus od EUR 50,00
Komad  Bonus od EUR 100,00
    
   

El Fenomeno

To funkcionise po principu onih vauchera i na taj nacin se novac sa jednog kladionicarskog racuna moze prebaciti na vise racuna, organizovati neke nagradne igre, takmicenja itd...
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

krko

Trenutno traje akcija od 21.sept. do 12.oktobra na bet-at-home, 100% bonus na vasu uplatu.

Bonus se mora 3x obrnuti za isplatu, minimalna kvota 2, a isplata ne moze biti prije kraja akcije tj 12.oktobra.

E sad imam ovdje jedno pitanje ako je neko upucen, npr. uplatim 10eura, oni mi daju jos 10eura, to je 20eura,
-prva uplata uplacujem tih 20eura na kvotu 2 i recimo dobijem 40eura
-e sad druga uplata, da li moram uloziti svih 40eura ili samo prvu uplatu+bonus, znaci opet 20eura?
-isto tako i kod trece uplate isto pitanje?

Molim objasnjenje ako je neko upucen ili da je igrao prije bonus.

Objasnjenje sa njihovoh sajta je ovako:
# Uplaćeni iznos se zajedno s bonusom mora najmanje tri puta uložiti u oklade. Nakon toga možete u svako vrijeme sprovesti Vašu isplatu.
#  Vrijedi za pojedinačne i kombi oklade s minimalnom koeficijentom od 2.0.



ps: izvinjavam se moderatorima ako post nije na mjestu, pa nek prebace u odgovarajuci topic ili moze i ovdje, ionako je vezano za bonus.

El Fenomeno

Kad dobijes tih 40 eura mozes odmah da ulozis sve i ako dobijes obrnuo si bonus jer si izvrteo ukupno 60 eura sa prvom uplatom od 20 eura sto je i bio uslov.
A mozes i da ulozis ponovo 20 eura i onda bi morao i u trecem krugu opet 20 eura. Znaci bitno je da imas ukupno ulozenih 60 eura.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

krko


El Fenomeno

Quote from: chlvk on February 06, 2010, 01:51:22 PM
pozz svima...prijavio sam se ovdje jer vidim da vi pratite te bonuse i tako...i zanima me...ja na bet at home, zatrazio kupovinu bonusa od 15 â,¬ da prebacim frendu...i posaljem to u nedjelju...eo danas je vec subota..a kazu da je potrebno oko 3 dana...to su mi u nedjelju emailom napisali...jucer im posaljem mail...i danas...i nista mi ne odgovore...koji je to klinac...jel kupovao tko te bonove..koliko je vremena proslo dok niste dobili...izgleda njih boli za mojih 15 eura
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

El Fenomeno

Pa u principu ne treba kompletan proces da traje duze od 3 dana mada je i to mnogo.
Pokusacu danas u toku dana da ih kontaktiram pa cu videti o cemu se radi. Obavesticu te cim saznam nesto.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

El Fenomeno

Uspeo sam da ih dobijem, potreban mi je tvoj account number kako bi oni sto pre proverili o cemu se radi i kako bi resili problem. Posalji mi privatnu poruku.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

El Fenomeno

Evo odgovora:

QuoteUnfortunately our system has not processed the voucher order
correctly.

Tell the customer he should try to order a new voucher.

For further questions please do not hesitate to contact us again.

Znaci, nisi dobro odradio postupak i zbog toga nisi dobio vaucere. Pokusaj ponovo i odradi sve korake kako treba i neces imati nikakvih problema.
Ako opet nesto zapne slobodno se javi.

pozz
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana


El Fenomeno

#10
Koliko vidim ti si taj bonus uspesno okrenuo 3x tako da mozes iskoristiti novac za kupovinu vaucera.



U prvo polje kako je i prikazano na slici upisi 1 kom. i idi na opciju Potvrdi bonus.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

chlvk

pa u tome je problem...ja sam zatrazio to...i pisalo je da je uspjesno primito..kako vec...i proslo tjedan dana nista...jedino da opet pokusam pa cu vidjeti u roku tri dana..a njima tesko da mi odgovore u cem je problem...hvala ti sto si se potrudio... :)

El Fenomeno

Pokusaj jos jednom pa ako opet bude neki problem opet cemo ih kontaktirati i sigurno resiti stvar.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana


davor032

evo ako može pomoć...isto imam problem jer je prošlo 5 dana al ništa nema od bonusa na mailu...:(