News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

March 28, 2024, 08:22:11 PM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

Uzivo pracenje rezultata - mart 2011

Started by El Fenomeno, March 18, 2011, 11:00:05 PM

Previous topic - Next topic

El Fenomeno

To je jedno od pravila na koje treba obratiti paznju. Svi igrali, svi samo pricaju da je tu gg i na sve to kvota minimalna. Takve utakmice ja pokusavam maximalno da izbegavam ali nekad je jace od mene pa odigram i puknem.
Jos jedno veoma dobro praviloa...kad igraju prvi i poslednji na tabeli preskocitit taj tip. To se najbolje pokazalo juce kad je bozicko pao tiket.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

El Fenomeno

Jos Sahtjor da uvali i da dizemo lovu......a izasao je i kralj Cavi tako da sad moze da se igra protiv Barse...Ajmo Sahtjorrrrrr!!!!
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

El Fenomeno

Quote from: Admin on April 12, 2011, 04:42:28 PM



Ne vredi, taj jedan gol nas je srusio na nekoliko tiketa u poslednjih 7 dana....sledi malo odmora sa moje strane!!!    .[/o].
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

krko

Danas probati Zrinjski-Borac 2, kvota je negdje i preko 3, bh liga, suska se dosta o ovoj utakmici.

El Fenomeno

Jos da Benfika uvali jedan gol i da se dize lova!   .[gr].
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

El Fenomeno

 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

legend88

#66
Vreme je da se opet aktivira, kraj sezone, pravo vreme za deranje kladža!

Za danas:

Standard 2  1,65
Partizan 1 1,65
Marsej 1 1,30

-------------------
Sahtjor 3+ 1,75
Cirih GG 1,50
Inter GG 1,65

-------------------

Kvote su iz WWIN.EU

legend88

Danas tripl:

Elfsborg+Helsingborg+Gil Vicente  kv 3,03  bet365

El Fenomeno

Quote from: bozicso on May 21, 2011, 12:03:03 PM

uveče planiram Real i Šalke na istu foru (osvaja trofej) ali ću sačekati LIVE jer očekujem da ću tako dobiti veće kvote.

Nadam se da si ih okupao za dobru kintu!!!  .[ap].
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

masic

pitanje jer neko igra u gamebookersu pogodio sam od tri meca dva meca a treci je prekinut u 34 minutu zbog divljanja navijaca oko 2.00 ujutru sta mislite kada cemi obracunati valjda ide kvota 1.00 i kada ce obracunati dobitan tiket hvala

El Fenomeno

Juce odigram 4 utakmice na 50 din. (0.5e). Sve 4 dodju over 3,5 i sve 4 dodju GG drugo poluvreme ali ja sam naravno odigrao GG prvo poluvreme sto nije doslo....dosle 2 a na ove dve falio po gol. Bas me nece u poslednje vreme!  .[/o].
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana