News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

April 25, 2024, 02:35:34 AM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

[BND] BetOnline24/7 bonus 10$ (zavrsen)

Started by El Fenomeno, December 19, 2008, 12:43:21 AM

Previous topic - Next topic

metallac

Ma lopovi evo još nema para od juče a od 3 utakmice na tiketu sada ima samo PSG mamu im lopovsku >:(

Petronije

Nema veze sto su izbacili parove sa tiketa, i meni se to desilo, al obracunaju sve na kraju. Ne znam zasto to rade, al' hajd'...

gojko1965

Za povlacenje para pise min. 25$ a max. 1000$.Da li je neko pokusao nesto da povuce sa racuna?

metallac

hmm evo 5 sati je i još nisu u stanju da mi ubace pare na račun

blablaitebi

jucer igro nesto rukometa i evo ja sam dobio 14 dolara i sicu i obracunato mi je bilo danas kad sam se ulogirao, danas sam u 18:20 igrao rukomet :

My bets     
Jan 19, 2009 06:20 PM   Your Bet: 14.84    Parlay odd: 3.41
3way
Sweden vs Spain (Jan 19, 2009 06:30 PM)
   1   3.1
Norway vs Egypt (Jan 19, 2009 07:10 PM)
   1   1.1

Ovo je dobiveno:

NOR - EGIPAT   ==  30:20
SWE - SPA       ==  34:30

imam sad 50.60$ i vjerujte mi da cu im kulturno e*at majku ako mi ne isplate.  ;D

toliko :D

blablaitebi

hmm.... a da se dobitnici 50+$ osiguraju tako da naprave account na bet at home i na racun prime pare jer BAH ima svoj account u raznim bankama... valjda se moze tako....? tako ce pare biti na sigurnijem nego kod ovih cobana :D

nesaso

zasti je zabranjeno igranje amerikancima kad je kladionica u costa rici?

alziraczizu

sta treba da se upise za Referrer username (optional)? tu mi uvek izbaci gresku kad hocu da se reg

El Fenomeno

Quotezasti je zabranjeno igranje amerikancima kad je kladionica u costa rici?

To nema nikakve veze sa sedistem kladionice, vec sa zakonom jer je amerikancima zabranjeno kockanje i mnogo online kladionica im ne dozvoljava igru.


Quotesta treba da se upise za Referrer username (optional)? tu mi uvek izbaci gresku kad hocu da se reg

Nista!
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

Hare88

I još nisu poznati uslovi koliko treba puta obrnuti da bi se isplatilo? ???

skorpija

ja sam igrao neki tenis prije 3 dana i sve su prosle, uplatio 10 da dobijem cistih 10usd, i sad da imam na racuno 20 ja imam 0.00. i kad udjem u history vidi se da su sve prosle, jer su ispot mojih tipova stavili krajnje rezultate, ali para nidje. ako nije neka zajebancijaba  ;D

sparinjo

Ja mislim da od ove kladionice nema nista. U opciji MY PROFILE pokusao sam da izmenim neke podatke, jer sam registrovao zemlju Bosna i Hercegovina, a iz Srbije sam, pokusao sam da izmenim broj mobilnog i tako to, ali mi nije dozvoljeno jer navodno ne valja prva registracija: adresa, grad, postanski broj itd.
Odakle oni mogu da znaju da u Bosni ne postoji moj grad, ulica itd.
O obracunavanju dobitaka da ne pricam. Pododio sam u toku prepodneva pobedu Jelene Dokic nad Cakvataze (2.4 kv), ali mi jos nisu obracunali.
Mislim da je bolje igrati besplatna takmicenja na ovom sajtu, na sajtu kladionice Mozzart ili sl. nego se zanostiti sa ovom kladionicom.

metallac

Glupost ja u nedelju prošao tiket evo danas četvrtak još nema para ahahaha

skorpija

evo meni posle 4 dana konacno na racunu 20 dolara haha  ;D. Zaboravio sam vam reci da su u nedelju imali gresku. imalo je u ponudi 5-6 meceva iz spanije druge lige, i mogle su da se odigraju, a te utakmice su bile odigrate u subotu. Hocu reci ovim, da su jedna veoma neozbiljna kladionica. Za mene ko ima para najaca bet365(pogotova za live kladjenja, nema sta nema) onda bwin - samo sto kod njih imam jednu zamjerku. Posto sam ja iz CG, ja ne mogu prebaciti novac ni sa jedne Visa cart, kao problem je da je neka nepoznata banka ili sto vec ,a ustvari najaca sto se tice crnogorskog bankarskog sektora. Naravno gledao sam tu jos par kladionica koje nijesu lose, ali ove bi posebno istakao. Eto toliko  :). pozdrav

nesaso

Service currently unavailable

zasto??? ???