News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

April 26, 2024, 11:17:55 AM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

[BND] BetOnline24/7 bonus 10$ (zavrsen)

Started by El Fenomeno, December 19, 2008, 12:43:21 AM

Previous topic - Next topic

El Fenomeno

Verovatno ce uraditi update u toku dana a kad je podizanje u pitanju, to je uvek neizvesno kad su ovakve promocije u pitanju. Jedna od opcija je moneybookers!
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

DanyManiax

sada radi bez problema,ali imaju neki čudan sistem,jer nemaju grafički prikaz u bojama koje utakmice su več završene i kolik je bio rezultat,tak da uopče neznaš jesi li još u igri ili više nisi.

ne znam,izabrao sam 6 parova,utakmice su več zavrÅ¡ile u 13 sati,i joÅ¡ niÅ¡ta nije napisano  >:(

sparinjo

Quote from: filipsrbija on January 18, 2009, 04:33:33 PM
imam jos jedno pitanje...reg sam se odigrao sam tekmu i pogodio...ali ne pise da sam dobio.koliko treba da cekam posle tekme da bi imao pare na racunu i kako mogu stvarno da se [reuzmu te pare?
Vidi u My bets kako su ti obracunali listic.
A pare ces verovatno dobiti sutra ili malo sutra :'(

sparinjo

Sada jedan ozbiljan post.
Ovakve nove kladionice koje daju pocetni deposti bez bonusa, su obicno neproverene i ne treba ih shvatiti ozbiljno. Narocito se ne sme igrati sure bet u takvim kladionicama, jer je velika verovatnoca da do isplate nece doci nikada, tj. da im site za par dana nece raditi. Njih treba prvo proveriti par meseci, videti i cuti kako ide sa isplatama, pa ako se pokazu pouzdani, tek onda ozbiljno igrati u njima.
Naravno da nas ovaj bonus nista ne kosta i Ja sam se namerno poigrao sa njima da vidim kako ce reagovati.
Inace sam pre par godina imao problem sa kladionicom Admiral koja je davala 50eur bonus bez deposita i nagurao sam do 2200-2300eura, ali nikad nisamo mogao podici novac. Zakljucali su mi racun.
Najbolji bonusi su kada proverene kladionice daju  besplatne beting vaucere, ali to se retko dogadja i treba ih traziti po netu.

El Fenomeno

Potpuno se slazem ali ovde niko ne govori o ulaganju u ovu kladionicu, daleko od toga. Ovo je samo pokusaj da od 0 napravimo nesto sto se kasnije moze ili povuci ili uloziti u proverenu kladionicu.
Jos jednom, nikakav depozit ovde!!!!!
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

Dzokavac


Hare88


filipsrbija

hahah ajax igrao u 14:30 i jos nece da mi uplate dobitak smradovi jedni......

Petronije

Prebacice ti sutra. Spori su do bola  >:(

nesaso

ma da ovo je bez srbije znaci i ako napravis nesto 90% ce te cimati jer nisi iz srbije i te fore

metallac

Meni se čini da su teÅ¡ki lopovi ja danas odigrao PSG 1,Panathinaikos 1,i Real Madrid 1 ukupna kvota 2.54 bila čini mi se i gledao sam ponovo my bet i stoje te 3 utakmice i sve su zavrÅ¡ile kako treba i ja bezze maloprije otvorim my bet KAD NEMA REALA SAMO TE 2 UTAKMICE I KVOTA 1.90  >:(

dignja

Ej ljudi sto se tice podizanja para uslovi su sledeci:Mora min da se od tih 10$ napravi 25.

Petronije

Mislis da nema uslova tipa obrni par puta na odredjenu kvotu?
U tom slucaju, ja vec mogu podici, samo sto je jedina opcija koju mi nudi preko banke.
Zanimljivo je da je max 6 parova po tiketu i min uplata 10$ Zato mi je malo nelogicno da ovako neozbiljna kladionica trazi tako malo za povlacenje.

Angell

Posto sam dogurao do 43$ na ovoj "jako zanimljivoj" kladionici, odlucio sam da provjerim koji su uvjeti za povlacenje novca. Tu je netko napisao da se minimalno mora doci do 25$, ali ja sam nasao ovo:

12. Do you offer any bonus deals?
BetOnLine247.com runs bonus campaigns at regular intervals. Any such campaigns are always marketed via the e-mail address registered with your betting account or on our web page. Please note that there is a $50 minimum withdraw is you earned $10 free bet.


Znaci treba doci do 50$, sto se nadam da cu uspijeti, pa cemo vidjeti kako dalje. Koliko sam vidio samo na banku se moze povuci lova, ali prije toga treba sve potrebne i tocne informacije od banke!!

Nisam nigdje nasao da je potreban depozit.

Sretno svima!!
 




Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

dignja

Ma vidi se da su shit kladionica.Ovo je meni njihov suport odgovorio kad sa pitao za uslove obrtanja bonusa:You have to win to have a balance of $25 before you withdraw.  You can request a withdraw if you win less than $25 with manager approval.
Posto sam malo slab sa eng koliko sam ja skonto iz ovog on mi je reko da mora min 25$.