News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

May 02, 2024, 06:38:48 PM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

Koju online kladionicu da izaberem?

Started by spakiley, December 12, 2008, 04:07:34 PM

Previous topic - Next topic

El Fenomeno

I mene je to zanimalo pre 2-3 godine i nisam naleteo na tu igru u ponudi pa sam odustao od potrage. Ne znam da li se nesto promenilo u medjuvremenu ali nisam bas siguran da su to ubacili. Pogledacu malo ovih dana to pa javljam ali tesko da ima.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

Nebojsa


Nebojsa

PronaÅ¡ao sam ima bet at home igru pada viÅ¡e golova  ;)

Majstor

Quote from: Admin on November 05, 2009, 04:27:58 PM
Prosto i jednostavno nemoj igrati tamo jer kad neko poput SBR-a te kladionice cak ne uvrsti u svoj spisak review-a onda to treba zaboraviti.
Ako Admin ovog sajta ne zna nista o SBO kladionici,onda sam stvarno pogresio registrujuci se ovde. SBO je jedna od najjacih azijskih kladionica,prima ogromne uplate,i u rangu je sa Pinnacleom i slicnim kladionicama.

Nebojsa

Koja online kladionica ima igru dupla pobeda?

El Fenomeno

Dupla pobeda...hm...tesko, mislim da to 99% nema ni u jednoj online kladionici ali neka ostane taj 1% cisto kao pokrice jer mozda u nekoj ima a ja nisam cuo za nju.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

Vlado

Koja kladionica daje najbolje kvote za fudbal,takodje i raznovrsnost ponude? Ulog minimalan po tiketu do 1e. Amaterski igrac ;)

El Fenomeno

 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

Vlado

#23
Pitanje prebaceno ovde http://forum.bonustipovi.com/index.php?topic=37.new#new jer nema nikakve veze sa ovom temom.

sparinjo

Ako je neko registriovan u kladionici NordicBet neka iznese svoja iskustva. Vidim da imaju ponus od 100% prilikom registracije i prve uplate. Da li su pouzdani?

There are plenty of great reasons to choose NordicBet, especially the huge range of sports we have on offer, everything from football to table tennis. Right now as an extra reward for new customers, when you make your first deposit with us you'll get a 100% bonus, up to â,¬100!*

Getting your Sign Up Bonus is easy, just:

   Register your account by clicking the green 'Free Registration' button below.
   Make a deposit and you'll receive a 100% bonus, up to â,¬100, instantly!   
   You're ready to place your bets!   

El Fenomeno

Dovoljno su pouzdani da se proba i iskoristi ovaj bonus. U principu nistu nista posebno, osrednja kladionica sa trenutnim rejtingom C+ sto i nije toliko lose!
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

masic

dobro vece mislim se ozbiljnije kladiti od januara  do kraje  sledece godine izabrao sam ove online kladionice pa mi recite jel sam pogresio ili ne ako jesam predlozite mi vi izabrao sam ove expekt uplata visa karticom,sportinbet uplata visom,bet365 uplata moneybookersom,bwin uplata moneybookersom,william hil uplata visom hvala

El Fenomeno

Sve u svemu dobar izbor samo se meni licno ne svidja bwin...jedino im je dobra reklama...ali su pouzdani tako da mozes i kod njih da igras.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

masic

hvala puno i cekamo januar  da pocnem

mackee

trnutno sam u francuskoj i hteo bih da se kladim online sa karticom od brata...koju kladionicu da izaberem s obzirom da neke ne prihvataju korisnike iz francuske???hvala unapred