News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

May 03, 2024, 05:07:41 AM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

Koju online kladionicu da izaberem?

Started by spakiley, December 12, 2008, 04:07:34 PM

Previous topic - Next topic

spakiley

Imam 100e na moneybookeru i neznam za koju online kladionucu da se preporucim ponuda je siroka i primamljiva zivim u srbiji  samo zelim da nebude problem pri podizanju novca za racun banke i da su kvote dobre

HVALA UNAPRED

El Fenomeno

Sigurno je da neces pogresiti ako kliknes na neki od banera koji se nalaze na vrhu strane jer su to sve online kladionice koje spadaju u sam svetski vrh a svaka od njih ima opciju za placanje preko moneybookersa.

pozz i srecno
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

filip93

Dakle, treba mi kladionica sa sto boljom ponudom, posebno mi je bitno da imaju druge i nize lige ( nemacka sever i jug, italija C1/b isl)... Kvote nisu narocito bitne... Imam Visa Interet karticu ( Intesa banka) ako je ogranicavajuci faktor da znate... Hvala na brzom odgovoru. ;)

El Fenomeno

Bet365 je pravi izbor, imas gore baner, klikni na njega i imas pravo na bonus 100% cak do 100 eura.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

Angell

Ja ti isto preporucam Bet365. Moja omiljena kladionica, nisam imao nikakvih problema sa isplatom. Odlicna ponuda i dobri koeficijenti.
 




Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

pedja_cfc

pozdrav... i ja razmisljam da krenem sa internet kladjenjem i opet ne znam sa kojom online kladionicom... Trazim kladionicu gde je neki jednostavni dizajn, pa bi se ja lako snasao... takodje vazno je da im je ponuda dobra (mislim na lige i sportove), narocito ce mi trebati za odbojku, rukomet... dobre kvote su takodje jedna od vaznijih stvari jer cesto igram valuebetove...

sta mislite:
SBOBET
IBCBET
PINNACLE
BET365
188BET
EXPEKT

mozete li mi napisati karakteristike za neku od njih ili svaku (ponuda, isplata i uplata, limiti, kvote)
S R B I J A

GROBARI 1970

El Fenomeno

SBOBET -  zaboravi

IBCBET  -  zaboravi

PINNACLE rejting A+, jedna od najboljih na svetu, ako ne i najbolja u ovom trenutku. Nju predlazem za profi igrace i najbolje da je ostavis za kraj. Prihvataju i moneybookers kao i Visu i sa njima nema nikakvih problema.

BET365 -  Rejting ove kladinice je bio A ali zbog nekih propusta i prevara koje su napravili svojim igracima pao je na C. I pored toga ovo je dobra kladionica za evropske igrace , odlicne kvote, live kladjenje a takodje prihvataju i moneybookers i Visu. Sve preporuke.

188BET  -  u poslednje vreme ljudi su imali dosta problema sa ovom kladionicom pa je najbolje da je preskocis.

EXPEKT  -  Pre nego sto uplatis na Pinnacle, obavezno uplati u Expekt. To neka ti bude polazna tacka. Odlicna kladionica, dobre kvote, velika ponuda live kladjenja, sajt na vise od 20 jezika medju kojima je i hrvatski. Prihvataju i moneybookers i Visu, tako da je za nekog ko je pocetnik u online kladjenju ovo najbolji izbor. Rejting je B, veoma visok i vec godinama je ova kladionica u samom vrhu. Sto se tice minimuma uplate, zavisno od nacina na koji uplacujes. Ukoliko za depozit koristis Visa Virtuon karticu onda je minimalni depozit 5 eura a ukoliko koristis moneybookers onda je 10 eura.

Mozes jos da ubacis i Unibet, isto odlicna kladionica, dobre kvote, podrska na srpskom jeziku itd. Rejting B+.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

pedja_cfc

zasto da zaboravim prve 2?? pretpostavljam za IBC koji je razlog ali SBO? ja koliko sam cuo valjda minimalna uplata je 5E po tiketu/singlu a uplata mora biti bar 100E...
S R B I J A

GROBARI 1970

El Fenomeno

Prosto i jednostavno nemoj igrati tamo jer kad neko poput SBR-a te kladionice cak ne uvrsti u svoj spisak review-a onda to treba zaboraviti.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

pedja_cfc

kako stvari stoje, skoro sigurno cu izabrati pinnacle sports....
S R B I J A

GROBARI 1970

pedja_cfc

nekoliko pitanja

Koliko kosta transfer novca - znaci koliko uzima MB ali i odredjenje kladionice?

pinnacle
bet 365 (bet3.65  ;D )

i da li postoje i troskovi prilikom prebacivanja novca na karticu sa MB (intesa banka)
S R B I J A

GROBARI 1970

El Fenomeno

Zavisi od nacina transfera novca a sto se tice toga da li MB uzima procenat prilikom prebacivanja na karticu odgovor je: Da, uzima i to iznos od 1.80 eura.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

pedja_cfc

Hvala na brzom odgovoru... Mislim da sam sada sve shvatio pa bih uskoro trebao da krenem sa dranjem i online kladionica  ::)

Ako budem imao pitanja postavicu ih u odgovarajucim temama, jesam mozda pomalo i dosadan ali bih zeleo da se dobro informisem pre nego sto se potpuno ubacim u ovaj hobi/biznis jer ipak lova je u pitanju.
S R B I J A

GROBARI 1970

El Fenomeno

Nikakav problem, sve sto te bude zanimalo mozes postaviti pitanje u odgovarajucoj temi i dobices odgovor.

pozz
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

Nebojsa

U kojoj kladionici ima igra pada više golova?