News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

March 28, 2024, 04:20:52 PM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

Novogodisnje takmicenje 05.12.2008.

Started by El Fenomeno, December 05, 2008, 01:23:25 AM

Previous topic - Next topic

El Fenomeno

Novogodisnje takmicenje je pocelo, prijavi se i postani najbolji tipster Bonus::Tipova...!!!

Pre postovanja tipova obavezno procitati pravila.

Svaki tip mora da sadrzi ove elemente i zato molimo sve takmicare da jednostavno odrade copy/paste u svoj post. Hvala puno unapred!

Quotebr.
skor:
vreme:
Par:
Tip:
kvota:
kladionica: Gamebookers

Analiza:

Sponzor takmicenja kladionica Gamebookers.
I mesto - 30 eura,  II mesto - 15 eura,  III mesto - 5 eura


Takmicenje pocinje 01.12. a zavrsava se 31.12.2008. Srecno!
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

El Fenomeno

#1
Quote from: stavrogin49 on December 04, 2008, 10:31:36 PM

  Br:2
Skor: 1/1   +60
Bayern München v Hoffenheim  FT 2:1
Vreme:20:30 h
Tip: 1
Kvota:1.65
Gamebookers

    Sta reci o ovom mecu ?  Derbi celog jesenjeg prvenstva. Novajlija u ligi protiv velikog
Bajerna!!  Potraznja za kartama je neverovatna. 150 000 ljudi zeli mesto na  Allianz  Areni da gleda mec Davida protiv Golijata.. Tri stotine novinarskih akreditacija iz celog
sveta(cak iz Pekinga!)!  Tenzija je podignuta do maksimuma,tako da cak i smireni Schweinsteiger izjavljuje da bi” poraz bio ponizavajuci”. “ Cela Nemacka bi nam se smejala”.  Sve ovo,gore navedeno, izvucice iz Bajernovih igraca maksimum,a posto
nemaju kadrovskih problema,mislim da je iluzorno ocekivati novi podvig novajlije.
Sastav Bajerna:
Rensing - Oddo, Lucio, Demichelis, Lahm - Schweinsteiger, van Bommel, Zé Roberto, Ribery - Klose, Toni
Sastav Hoffenheima: D. Haas - Beck, Jaissle, Compper, Ibertsberger - Weis, Luiz Gustavo, Carlos Eduardo - Obasi, Ibisevic, Ba
  Naravno sve oci su uprte u prvog strelca lige 24.godisnjeg Bosanca Vedada Ibisevica
,sa neverovatnim skorom od 17 golova u 15 meceva !
   Sve u svemu ,tim koji ima takve velicine ,i to “probudjene velicine”( Neporazeni u
13 meceva. Osvojena 23 boda od mogucih 27),ne bi trebalo da strepi ukoliko da (a dace)
sve od sebe  protiv iznenadjujuceg lidera prvenstva.
   

Nota Bene :   Zamolio bih Admina da mi ovaj post prebaci za 05.12 2008.   Sutra putujem i necu
   biti u mogucnosti da tipujem. (  nije lose da postavis topic za dan unapred za one koji dodju u
   slicnu situaciju)        Hvala.
  
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

[SiMa]

#2
br 5
skor 3/4 +153
LASK Linz - Sturm Graz
FT 1:0
19:30h
tip 2
kvota 1.70
Gamebookers

Priblizava se kraj prvenstva u Austriji gde su se na vrhu izdvojila cetiri velikana koji ce se boriti za titulu - Salcburg, Rapid, Sturm i Austrija. Salcburg je trenutno u najboljoj poziciji sa 43 boda, Rapid ima tri manje, Sturm 39 (ali i utakmicu manje), dok je Austrija iz Beca na 38 bodova. LASK je trenutno verovatno u najgoroj formi u Evropi. Na poslednjih devet utakmica doziveli su isto toliko poraza, uz katastrofalnu gol razliku 1:26. Prosto neverovatno zvuci da na poslednjih osam utakmica nisu postigli ni gol. Kod kuce su izgubili od svih "velikana" Austrije (Austrija 0:1, Rapid 2:5, Salcburg 0:2, Sturm 0:3), pa je jasno da nemaju dovoljan kvalitet da se suprotstave jacim timovima. Sa druge strane, Sturm je usao u odlicnu formu. Posle sedam uzastopnih pobeda propustili su priliku da u proslom kolu znatno smanje sanse direktnom rivalu, Rapidu iz Beca, posto su vodili 2:0, ali je na kraju ipak bilo 2:2. Jako su efikasni, pa su na prethodnih osam utakmica u prvenstvu postigli najmanje po dva gola na mecu (sest protiv Altaha i Matersburga, tri protiv Rida, LASKA i Austrije u Becu). Pobedom bi se primakli samo na bod vodecem Salcburgu, dok im na ruku ide i raspored u ovom kolu, posto se u gradskom derbiju sastaju cetvrtoplasirana Austrija i drugoplasirani Rapid. Sturm je dosta kvalitetniji tim, to su dokazali lako pobedivsi danasnjeg rivala pre manje od mesec dana u Lincu (0:3), te ocekujem potpuno isti ishod danas - ubedljivu pobedu gosta. Takodje, poslednje tri utakmice ovih timova zavrsene su pobedom Sturma.

ivan-dzo

#3
br.2
skor:1/1+90
vreme:18.00
Par:Mainz  - Furth FT 0:1
Tip:X2
kvota:2.02
kladionica: Gamebookers

Analiza: Po mom skromnom mišljenju Firt je ovde mnogo potcenjen. A sigurno je da nisu slabija ekipa od Majnca. To što oni nemaju rezultate kakvi se od njih očekuju, je druga stvar. Tim je dobar, dosta kvalitetnih igrača, i sve što sam gledao do sada, par utakmica, oni su bukvalno dominirali, držali loptu u nogama 65-70%, promašivali puno šansi i naravno nisu dobijali. U poslednjih 8 utakmica imaju 2-4-2 i to je zaista loše. Baš zato, očekujem od njih danas maksimum. Pogledajte i H2H:

2008-02-10  Mainz    1-2   Furth 
2007-08-19  Furth    3-0   Mainz 
2004-04-18  Furth    3-1   Mainz 
2003-11-07  Mainz    1-3   Furth 
2003-03-14  Mainz    1-3   Furth 
2002-10-06  Furth    2-0   Mainz 
2002-04-28  Mainz    1-1   Furth
2001-12-08  Furth    3-2   Mainz 
2001-02-25  Furth    3-1   Mainz 


Momci razbijaju Majnc već godinama. Kad je već takav slučaj, treba ga ispoštovati.

Majnc je ove godine odličan. Imaju samo dva poraza, daju puno golova, i u principu ovaj X2 je zbog toga, inače bi igrao čistu dvojku. Ekipa je već pomalo istroÅ¡ena, veći deo sezone su izneli isti igrači. I naročito volim kada domaćin dolazi na ovakvu tekmu posle 4-1 u gostima  ;D
Ovde se nazire i čisti 3+ /1.65/ pa ko voli nek izvoli. TakoÄ'e, ja ću uplatiti moju bolest igru: 2+ prvo poluvreme....
Koliko sam našao Majnc bez dvojice iz prvog tima, Firt kompletan.

Za mene X2 ulog 5/10.
Srećno !!!


balulec

#4
br. 2
skor: 0/1
vreme: 20:30
Par: Reims - Lens FT 1:2
Tip: 2
kvota: 2.05
kladionica: Expekt
Analiza:
Pa vaka, Reims je dosao iz 3 lige pred nekoju godinu, a Lens je ispao iz prve lige, pa taka da Reims nema sanse nasproti Lens. Lens porano borio se za prvu mestu, no iz taj klub izbegao je mnogo dobri igraca. Lens nije uspeo da biti prvi na tabelu u prvu ligu, no ja mislim da sada ovde u vtoru ligu ce uspeti da biti prvi. Lens nece da propuste ovi 3 boda koju znace za negovu bilansu.
Srecno ;)

makadeba

#5
br.2
skor:0/1
vreme:20.00
Par:Stade Brestois - Vannes OC FT 0:1
Tip:1
kvota:1.95
kladionica: Gamebookers

Analiza:
Kad se pogleda tabela vidi se da i obe dve ekipe imaju izednaceni kvalitet. Ali ipak, domacin ima mnogo bolji skor kod kuce nego gost u gostima. Kad na to dodamo i slabu efikasnost gosta u gostima eto gde je prednost domacina. Brest spored zadnjih rezultata gaji neku nadu za priklucak u borbi za vrh tabela. Vanes je doziveo i dva uzastopna poraza i nalazi se u maloj krizi pa smatram da je to sansa za domacina za pobedu.

Futura

#6
br. 2
skor: 0/1 -100
vreme: 05 Dec 08 20:30
Par:      Bayern München v Hoffenheim FT 2:1
Tip: X2
kvota: 2.22
kladionica: Gamebookers

Analiza:
Kolega je napravio dobru analizu ove utakmice, zaista bi se moglo reci da je ovo okrsaj Davida i Golijata. Ja sam ubedjen da ce danas Hofenfajm uspeti da ostane neporazen. Ove sezone, to svi znaju, igraju sjajno, imaju sjajnog golgetera i ne sumnjam da ce veceras odigrati kao i tokom citave dosadasnje sezone, hrabro, borbeno i efikasno. Bajern je iako u zadnje vreme igra dobro pokazao ove sezone vise puta da nisu nepobedivi i da imaju dosta slabih strana, ako su vec nekoliko puta kiksnuli zasto veceras ne bi bili jos jednom nadigrani.