News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

May 02, 2024, 05:57:16 PM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

UNIBET povlacenje novca?

Started by dignja, November 17, 2008, 04:32:40 PM

Previous topic - Next topic

dignja

Ako bi neko mogo da mi pomogne bio bi veoma zahvalan.
Evo ovako pre jedno 2 meseca sam poceo da se kladim online i probo sam vise kladionica i uglavnom sam igro u kladionicama koje imaju Srpski kao izbor jezika ili EX-YU. I doslo je konacno vreme isplate :D.Ali moj problem je sledeci:
http://http://img368.imageshack.us/my.php?image=helpua9.jpg
(VIDI SLIKU)
Prvo mi nije jasno za adresu banke sta pisem.(Raiffieisen banka je upitanje).A drugo ovo interna sifra isto neznam sta je.
Ako neko koristi ovu kladionicu i ako je povlacio pare dal moze da mi pomogne?

El Fenomeno

Pre svega mene zanima kako si uplatio novac u Unibet?
A sve te podatke sto su ti potrebni mozes da dobijes u banci gde ti je otvoren devizni racun.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

dignja

Nisam uplatio.Nego sam igro neki freeroll poker turnir.Dobio 5e i onda prebacio taj novac na kladionicarski racun i igro kladionici i dobio neku kintu i sad bi da podignem. :)
Jel imas mozda neku predstavavu sta mu dodje ta interna sifra?

El Fenomeno

Za sve podatke vezane za racun idi u banku a sto se tice te interne sifre nisam bas siguran jer nikada ne koristim bank transfer. Jedino da kontaktiras support pa da ih pitas. Zasto ne povuces novac na moneybookers ili na karticu?
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

dignja

Pa kazem prvi put povlacim novac.Za moneybookers cekam ono za verifikaciju adreese.A cinimi se da nema povlacenje para na karticu! Ajde ako znas nekog ko koristi ovu kl pa koje povalcio pa da se raspitas.A ako ne onda cekam da mi se verifikuje moneybookers nalog

El Fenomeno

Na koju verifikaciju moneybookersa mislis?
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

dignja

Pa prvo sam iso ono verify address.Sad neznam koji je drugi korak?

El Fenomeno

To nema nikakve veze sa povlacenjem novca jer ni ja nisam verifikovao adresu a moneybookers koristim vec godinama.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

dignja

Ok.Jel mi mozes onda reci sta je najvaznije da uradim s monetbookerskom da bi mogo da povucen novac na moneybookers.

El Fenomeno

Najvaznije je da ga imas i da se vodi na tvoje ime sa svim ispravnim podacima. I naravno potrebno je da kladionica u kojoj se kladis podrzava njegovo koriscenje.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

dignja

Quote from: Admin on November 17, 2008, 09:54:40 PM
Najvaznije je da ga imas i da se vodi na tvoje ime sa svim ispravnim podacima. I naravno potrebno je da kladionica u kojoj se kladis podrzava njegovo koriscenje.

Sve od toga je ispunjeno.Samo jos ga nisam aktivirao.Mislio sam koji su najvazniji koraci pri "verifikaciji" MB naloga.

El Fenomeno

Pa nema tu sta da se aktivira ako su ispunjeni gore pomenuti uslovi, o tome ti i pricam.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

slasher

da li moze da se povuce novac sa unibeta na moneybooker bez depozita i bez verifikacija (slanja licne karte ili nesta slicno)

Angell

Quote from: slasher on May 25, 2009, 10:02:22 PM
da li moze da se povuce novac sa unibeta na moneybooker bez depozita i bez verifikacija (slanja licne karte ili nesta slicno)

Ja sam nedavno imao isksustvo sa povlacenjem novaca sa Unibeta i ugodno sam ostao iznenadjen :D
Jedan od uvjeta za povlacenje para na MB je da prvo moras uplatit minimalni iznos sa MB da bi omogucio opciju isplate. Taj citav proces je trajao nekih 4 sata. Znaci moja uplata sa MB i odmah povlacenje svih para opet na MB, da bi sve leglo za samo 4 sata :D

Osim toga nisam trebao vrsiti nikakvu verifikaciju i sl. Pohvale Unibetu za brzinu isplate :D
 




Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

slasher

a koliki je minimalni depozit preko MB i da li taj depozit treba da se obrne?