News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

April 20, 2024, 05:37:09 AM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

(BND) Vaucer od 5 evra na bet-at-home

Started by nando, October 15, 2008, 12:08:11 PM

Previous topic - Next topic

izida

dobar je bet-at-home sa ovim stvarima,meni su recimo za rodjendan dali 5eura da igram kod njih

krko

Jeste dobar sa tim, ali los sto koristi predati mec u tenisu(zvonareva juce) kao aktivan rezultat, sto nema nigdje na svijetu. Pa po toj logici teniseri bi se kladili sami protiv sebe recimo na velike kvote i samo predaju mec i dobiju desetine/stotine hiljada eura. Bas me zanima bi li koristili istu stvar da je obrnuto.

rocky

Isprobao i radi jako je jednostavno ko vec ima racun kod njih

rocky


torcidaWM

Quote from: krko on October 17, 2008, 04:30:41 PM
Jeste dobar sa tim, ali los sto koristi predati mec u tenisu(zvonareva juce) kao aktivan rezultat, sto nema nigdje na svijetu. Pa po toj logici teniseri bi se kladili sami protiv sebe recimo na velike kvote i samo predaju mec i dobiju desetine/stotine hiljada eura. Bas me zanima bi li koristili istu stvar da je obrnuto.

Pa mogu teniseri namjerno izgubiti, šta mora predavat meč da im je do toga ???? Ovo je prednost kada se dobije insajder da su neki igrači upitni zbog ozljede i postoji mogućnost da neće moći završiti meč ako ga počnu igrati!

krko

Pa mogu namjerno izgubiti, ali recimo otkud znas kada se teniser odluci na tako nesto ili bude primoran odluciti se na tako nesto. Uzmi primjer da jedan teniser zeli izgubiti namjerno i pusta mec, a i ovaj drugi se kladio protiv sebe i smo preda mec zbog navodne povrede i zajebe ovog prvog  ;D . Zbog toga i jeste na svim kladionicama(ne i na net) uvedeno pravilo ''kvota 1, ako se teniski mec prekine'', jer to nije odigran mec nego prekid istog zbog 'vise sile'.

Banexxx


izida


izida

moram da se pohvalim da sam trenutno na 43,6eura :D :D

Danijel

#24
jel se mora uloziti 5 evra na singl ili mozes ulagati , lupam 5 tiketa po evro a stavis kvotu vecu od 1,5 ?

El Fenomeno

3X5 eura ili vise puta manje iznose ali pre povlacenja moras imati min. 15 eura ulozenih u tikete.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

metallac

Evo ja sam na 18 evra ;D ;D
Momci samo opušteno

kure_sigurica

Hvala za info, uplata legla 5 evrica, 12din sms  ;D

rocky

Evo i ja da se pohvalim imam preko 20e  trenutno i plus oko 10e ulozenih a danas sam ih odvalio na live Schalke kod 3-0 sam igrao hX  na -2 par minuta pre kraja i over 3.5 na kvotu 8 xe xe Psg dao gol u zaustavnom a od pocetka skoro svi tiketi tj singlovi i dublovi su mi prosli