News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

March 28, 2024, 10:07:15 AM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

Pinnacle Sports

Started by El Fenomeno, August 09, 2008, 04:06:13 PM

Previous topic - Next topic

El Fenomeno



Izmedju svih danasnjih internetskih kladionica koje imamo u ponudi, Pinnacle sports spada u sami vrh te ponude, medju TOP 5 on line kladionica.
Pinnacle uziva visok rejtig kod igraca koji znaju sta hoce i biraju samo najbolje, a to je Pinnacle.
Pinnacle je poznat i po izvrsnim koeficijentima, Å¡irokoj ponudi azijskih hendikepa i prihvaćanju velikih uloga. Pinnacle  dopusta ogromne uloge na svoju ponudu, sto ih razlikuje od kladionica koje znaju ograniciti ulog na odreÄ'enu utakmicu na samo nekoliko eura, ili jos gore, sustavno ogranicavati uloge igracu koji dobiva . U Pinnacleu se igrac ne može susresti s takvom  praksom.
Bogata i opsirna ponuda, sigurno ce privuci  svakog ljubitelja americkih sportova. Tu ce te naci najvece koeficijente na sve americke sportove (MLB, NBA, Basketball NCAA, WNBA, NFL, Football NCAA, NHL...)
Bonus na prvu uplatu iznosi „samo“ 10% do cak 500$, ali zbog toga se Pinnacle razlikuje od drugih kladionica koje velikim bonusima pokusavaju privuci nove clanove, Pinnacle to cini svojim visokim kvotam, svojom bogatom i dobro razradjenom ponudom , dopustanjem velikih uloga koje ne ogranicavaju, te svojim visokim rejtingom medju igracima.
Dakle, ako mislite da ste profesionalac, volite igrat na najbolje i najvece koeficijente, volite velike uplate, onda je Pinnacle prvi izbor za Vas.

www.pinnalcesports.com
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

dus@n

odlicna kladionica,ogromna ponuda ali limiti za neke lige su kanta

dignja

Jel moze u ovoj kladionici da se igraju sistemski tiketi?

El Fenomeno

Mislim da moze ali nisam siguran.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

Lloyd

imam jedno pitanje. danas sam stavio neki novac na racun u pinny-ju. automatski mi je dodato 10%. ali sam procitao u uslovima da to vazi samo ako se sav novac obrne 3 puta. posto ja ne zelim te "povoljnosti", vec normalno na koristim svoj novac, jel treba nekako da ih obavestim o tome pa da skinu taj bonus. da mi se ne bi desilo da ostanem bez nekog eventualnog dobitka...?

El Fenomeno

Najbolje je da ih obavestite preko mail-a.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

Lloyd

hvala, pokusacu , jer stvarno ne vidim nikakvu korist od tog bonusa...

Lloyd

poslao sam im mail i sve je sredjeno. bas su ljubazni  ;D

El Fenomeno

Oni u vecini slucajeva dodaju bonus, koji i nije bas nesto ali je do 500$ tako da neko moze lep novac da okrene. Zato je potrebno samo poslati mail i sredjena stvar.

pozz i srecno
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

El Fenomeno

Quote from: Ernests_Gulbis on December 29, 2009, 11:38:01 PM
pozdrav,

zanima me da li se neko od vas kladi u ovoj kladionici,i kakva su vam iskustva?
takodjer imam nekih sumnji u vezi da li je dozvoljeno kladjenje u euro valuti kada se koristi visa electron kartice?


 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

El Fenomeno

Ovo je zvanicno najbolja kladionica na svetu trenutno i njen rang je A+, najvisi moguci. To je najbolja kladionica za profi igrace jer nudi najvece kvote na netu.
Znaci, ako igras na velike sume onda uplati novac ali ako igras na manje iznose onda Pini nije neko resenje jer ipak ima slabiju ponudu od nekih drugih kao npr. Bet365, Expekt, Unibet, Gamebookers itd...!

 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

frode14

Super im je ponuda i kvote,ali mali problem je što čini mi se nemaju naš jezik u ponudi i minimalna uplata preko visa kartice 25 evra

Mr_Gospodin_Signore

Mozda grijesim, ali bet365 je za klasu bolja. Pa neka ocjene pricaju sta hoce. da je ponacle bolji, ja bih igrao na njih. Cus, minimum 25e deposit. Pa sta ako nemaju ogranicenja?! Na bet365 su ogranicenja cesto tipa 1300 eura uplate. Uplati to majcin sine. I sto je najjace, masa ovih kladionica zbog navodnih "finansijskih prevara" glavu cijepaju korisnicima prilikom isplata. A koriscenje kartica bez nekih provizija (ili korišćenje kartica uopšte) možemo samo da sanjamo. Po meni je i Ladbrokes bolji od ovog Pinacle-a.
A philosopher once asked, “Are we human because we gaze at the stars, or do we gaze at them because we are human?”

milospl

Na bet365 su kvote 1.9-1.9 (za NLB i jos neke lige 1.83-1.83), pinnacle ima za sve 1.95-1.95, sto je priznaces znacajna razlika.

El Fenomeno

Naravno da je razlika koja je posebno dobra u situacijma ciscenja nekih bonusa i slicno. Ovo je kladionica za igrace sa velikim ulozima i tu je kraj, neko ko igra sitno ne treba tamo da ulaze novac jer su neke poput Bet365 mnogo bolje za te stvari. Sve sam to vec nekoliko puta prica i necu se vise ponavljati.

pozz
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana