News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

April 24, 2024, 02:31:45 PM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

Pinnacle Sports

Started by El Fenomeno, August 09, 2008, 04:06:13 PM

Previous topic - Next topic

El Fenomeno

Na ovako specificna pitanja jako je tesko dati pravi odgovor jer je malo ljudi radilo ovakvu kombinaciju ako ih uopste i ima. Zato ti je moj savet da ih direktno kontaktiras na mail csd@pinnaclesports.com jer ces tako dobiti pravi odgovor....ovako mozemo samo da nagadjamo.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

masic

bolje ipak isplacuj sa moneybookersom to je provereno

bozicso

Quote from: masic on February 06, 2011, 08:15:19 PM
bolje ipak isplacuj sa moneybookersom to je provereno


entropay koristim od nedavno i super sam zadovoljan, imaju svoju virtualnu karticu, mozes traziti i plasticnu kojom podizes na bankomatima bilo gde u svetu, naravno naplate provizije, ali nema smaranja sa poreskom oko osnova priliva novca, jer lovu  koristis  sa karticom kao da si strani drzavljanin!
MB je super ali kako bre banci da objasnjavam odakle mi tolke pare svaki mesec? isao ja pitao i ministarstvo i poresko,  poresko kaze moze ali moram prijaviti na pop obrascu porez, a ministarstvo kaze ne moze jer se zabranjeno kladit preko neta na sajtovima koje nije osnovala Narodna  lutrija nase zemlje jer ti sajtovi ne placaju porez nasoj drzavi (klasican monopol) a ja igram velie uloge, zato i koristim entropay, mada pricao sam i sa MB-ovom podrskom, kazu da je u pripremi i kartica za ostale zemlje (oni imaju svoju Mastercard ali samo za zemlje EU)

a glupo mi pitat pinace  jel se moze preko njih oprati lova sa MB...
opklada je džentlmenski sporazum dva gospodina.

El Fenomeno

Preformulisi samo pitanje....da ne izgleda tako vec da iz nekih drugih razloga hoces da uplacujes preko MB a isplacujes sa entropay. Npr. zbog te kartice ili nesto slicno tome.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

bozicso

nece moci oba, ali nesto gledam ovu kladionicu, pa ko njoj dade status najbolje na svetu?

Live - ocaj zivi
Ponuda liga - jos jedan ocaj zivi
ponuda meceva -  nije ocaj nego za zatvor!

nema mogucnosti igrati Bazel,Ajaks,Tvente,PSV.....ovaj vikend, moze samo golove ili hendikep
sta se kod njih moze? lupati singlove na kvote preko 1,50?

ne mogu kao na ostalim staviti 1000 evrica na  Ajaks-Venlo?
smesno .[oro].
opklada je džentlmenski sporazum dva gospodina.

El Fenomeno

Malo su cudni i nisu bas za evropske igrace koji su navikli na bezbroj igara i meceva ali sto se tice kvota i asian hendikepa su u vrhu tako da im se ne moze nista zameriti....takodje i kad su limiti u pitanju.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

Gooty

po meni je pinnacle veliko sranje  .[/].  Kvote su im velike zbog toga sto u Pinacleu mozes igrati samo singl tj. ne mozes vise parova na tiket. .[oro].

El Fenomeno

Pinnacle od juce ima velikih problema sa hakersim napadima  (DDOS) i za ova dva dana su skoro sve vreme bili nedostupni. Oni garantuju da ce sve biti u redu sa racunima svojih klijenata ali videcemo kako ce se ovo sve zavrsiti.  .[gr].
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

El Fenomeno

Resen je problem, Pinnacle je ponovo online!
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

masic

pitanje od ponedeljka 14.05.2012 pocinjem se kladiti sa  netellerom na pinacle kadionici pitanje je ovo jel tacno da je isplata minimum 10dolara
a maksimum 50,000dolara bez provizije mesecno a svaka sledeca ispata je 15e provizija hvala.