News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

April 19, 2024, 06:39:28 AM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

BETADRIA.com

Started by El Fenomeno, September 07, 2011, 10:57:52 PM

Previous topic - Next topic

El Fenomeno



BETADRIA.com je licencirana firma za kladjenje sa sedistem u Velikoj Britaniji. Ima veliku tendenciju rasta kako po broju korisnika tako i po ponudi koju im nudi. Ovo je kompanija koja pruza 24h mogucnost kladjenja uz maximalni nivo sigurnosti. Nekoliko jezika je u funkciji i to: engleski, srpski, makedonski, hrvatski, bosanski i crnogorski sto je jedna od velikih prednosti kad su u pitanju korisnici iz Ex-Yu zemalja.

Registracija:

Veoma brza i jednostavna nakon izbora jezika na naslovnoj strani.  Proces se pocinje klikom na  "РегисÑ,рација" u gornjem levom uglu. Nakon toga, popunite formular i potvrdite registraciju klikom na link koji ce vam biti poslat na е-mail koji se upisali prilikom registracije. Ostalo je samo da izvrsite depozit i da pocnete sa kladjenjem.

Uplata/Isplata:

Za uplatu novca na BETADRIA.com moguce je koristiti kreditne i debitne kartice. Izdvajamo Visa Virtuon Rajfajzen banke. Takodje je moguce koristiti i moneybookers za uplatu i isplatu na racun kladionice. Minimalna uplata je 10 eura a takodje je to iznos i minimalne isplate.


Kladionica nudi veliki izbor sportova: fudbal, tenis, kosarku, odbojku, hokej na ledu, ameriski fudbal, boks i jos mnogo drugih. Takodje je moguce i live (uzivo) kladjenje. Sto se tice najpopularnijeg sporta za igru, fudbala, zastupljene su skoro sve lige a izmedju ostalih i lige Ex-Yu zemalja (Srbija, Hrvatska, Slovenija, BiH, Crna Gora i Makedonija).


Veoma pozudana kladinica, lakog interfejsa, veliki broj liga uz bonus od 10-25% za 6 i vise parova na tiketu. Sve preporuke.

BETADRIA.com
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

masic

ispravka minimum isplata nije 10.00eura nego 50.00eura

perolozac

volio bih cuti ako je neko imao direktna iskustva, bilo kakva .[r].. ja sam nekidan pustio nesto novca. Zelio bih povuci, kada ono prc...nije bas tako jednostavno,izgleda. valjda prvo povlacenje mora preko banke, traze mi neke kodove:
SWIFT kod:
IBAN:

El Fenomeno

To su podaci tvog deviznog racuna koje ces dobiti u banci.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

perolozac

hvala gazda, azuran kao i uvjek  .[r].

perolozac

Opet ja sefe. Sada gledam , listam u ovim rejtinzima sto si ti ostavio, niti u jednom nema ove kladionice .[Oo].. Mora da su bas bas sumnjivi .[hm].

ps max singlovi su ima 45 e, zavisno od lige ..negdje samo 30e
po tiketima primaju 100e

bozicso

oni su dosta novi, mislim da je to u pitanju  .[;-)].
opklada je džentlmenski sporazum dva gospodina.

El Fenomeno

Upravo tako, novi su na trzistu, polako zauzimaju neku svoju poziciju sto u svetu online kladjenja uopste nije lako!  Mislim da su pouzdani ali da trenutno ne mogu da pariraju najboljima.  .[;-)].
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

perolozac

-cisto informativno, nakano sto sam zatrazio isplatu na devizni racun  i kada je leglo (nadam se barem jer  sam dobio mail, ali nisam isao u banku provjeravati) omogucili su mi i koristenje MB za povlacenje i na njega je sve uredno leglo za nekih 18 h . -Ponuda pogotovo basket oskudna, ostalo manje vise standard.