News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

April 18, 2024, 08:02:03 PM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

August 04, 2008

Started by perolozac, August 04, 2008, 10:23:33 AM

Previous topic - Next topic

perolozac

 17:15    Bohemians - Sigma Olomouc

U pitanju je okrasaj pridoslice u ligu (Bohemians) i ekipe koja tavori u donjem dijelu prve lige vec dve , tri sezone - te ceka i nada se boljoj sezoni  !
Domacin usao kao prvi (3 boda vise od cetvrtog) te je padalo 2.8 golova po tekmi, kada su istrcavli na teren. Iako je dr. liga ipak zadivjuje da su  bez poraza kuci uz 8 neodlucenih, sto me i razuvjeri da uzmem AH0 na goste uz cinjenicu da je Sigma imala samo 1 win vani!
Winer se placa  solidnih 2.00 jer uzimam u obzir da Bohemians praktcno i nema svoje navijace, tek manja grupica-jos kada dodam da igrju na neutralnom terenu Zizkov-a (teren manjih dimenzija) da ce biti vise navijaca Sigme ...no sa dr. strane kako na ekipu koja je imala samo jednu pobjedu vani?!
Moze se primjetiti da je Bohemians bio prilicno ofanzivan, ali ipak je to dr. liga, te su tada jurili to prvo mjesto i naravno da je bilo logicno da igraju za nijansu ofanzivnije, ipak ce sada  cilj biti opstanak , te se nece srljati, mislim da im to nece predstavljati veci poblem, jer u svom sastavu imaju par iskusnijih igraca koji su igrali prvu ligu .
Dalje nabasah na podatke - ali i statistika to ostro potvrdjuje (Sigma je bila druga def. ekipa lige) kako gosti imaju jako dobru odbranu i po svim pokazateljima trebala bih pokriti napade bez vecih problema.
Sto je takodje bitno za moj tip, sastav gosta je ostao nepromljenjen i ocekivati je slicnu defanzivnu igru kao i prosle godine kada su  bili na 50% u granicama 0-1, a cak su uspjeli skupiti nevjerovatnih  27 tekmi under 2.5 (od 30).
 
Sto se tice sastava za vecerasnji ogled je  manje vise ocekivan, bez vaznih izostnaka, ako nekome nesto znace evo ih.

Bohemians: Belaň - Macháček, Obermajer, Lencevič, Grznár - Zoubek, Kropík, Galbavý, Zbončák - Ibe, Kincl.

Olomouc: Drobisz - Škerle, Šuškavčevič, Komárek, Heidenreich - Janotka, Kaščák, Melinho, Kazár - Hubník, Ordoš.

Mislim da u ovakvom omjeru snaga ,najrealnije  ocekivati da dodje od neodlucenog ishoda, na pocetku sezone uz under koj ne bih smjeo pobjeci . Zanimljivo da u prvom kolu nije dosao ni jedan X, da je palo 2.2 gola po tekmi


tip under 2.5
7 unita
kv 1.55



tip X-X
kv  4.2 
1 unit
local