News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

May 02, 2024, 05:05:41 PM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

[PND] 50$ bez depozita

Started by macak007, July 22, 2008, 09:23:34 PM

Previous topic - Next topic

macak007

Kao sto vidite ovo je najbolji no deposit bonus na internetu. Poznajem dosta promocija na internetu vezanih za poker, i svuda postoji neka caka, i upravo zbog nje se dolazi tesko i do pocetnog novca (sa kojim biste igrali), a kamoli do isplate. Ali mislim da je ovo sasvim drugacije jer cete veoma jednostavno dobiti mogucnost da sa solidnim BANKROLOM zapocnete svoju poker karijeru apsolutno besplatno. Dakle treba ispratiti sledeca uputstva. Prvo treba otici na ovaj sajt i registrovati se na njemu.


Nakon uspesne registracije potrebno je uraditi sledece

1) Treba da im posaljete uslikanu licnu kartu i ispod nje na papir napisati broj  (broj cete naci na sajtu nakon registracije). Znaci to treba da im posaljete. Slika ne sme da bude veca od 2MB, inace nece moci da se ucita. Dakle to je prva korak. Sve sto vam treba jeste licna karta,papir, olovka i fotoaparat

2)Druga stvar jeste da stisnete dugme (videcete posle regisracije ce pisati call me now) i automatski broj tj. sekretarica ce vas ODMAH pozvati i izdiktirati vam 5 ili 6 brojeva na engleskom koje treba da unesete u odgovarajuce polje na sajtu i to je sve. Dakle ne treba ni sa kim da pricate, samo vam treba poznavanje engleskih brojeva do 10  ;D
To je sto se tice verifikacije!


Nakon ova dva koraka ste spremni da zatrazite svoj besplatni bankroll. Odaberite sobu na kojoj nemate aktiviran racun (preporucujem FullTilt ili Titan) za pocetak. Kliknete request   i zatim pazljivo ispratite uputsva. Oni vam predlazu da obrisete sve fileve i cookies kao i history sa neta za svaki slucaj, kako ne biste imali problema.
Ispratite uputsva za download i instalaciju poker sobe. Zatim se registrujete na njoj. Obavezno ukucajte kod
koji vam je naznacen i dat na sajtu YPC inace necete dobiti bonus. Posle registracije na poker sobi unesite vas username i email na YPC i to je to.  Pise da je potrebno sacekati desetak dana da vam legnu pare, ali meni su dosle za cetiri dana.

E sada, kada dobijete pare potrebno je zaraditi 1000 poena pre isplate, i kada to uradite mozete izvrsiti isplatu a takodje i zatraziti novi bankrol na drugoj poker sobi. Ako cete koristiti moneybookers moracete prvo napraviti deposit u iznosu od 50$, ali to nije problem posto cete tada moci povuci sav novac. Ipak predlazem da ako uspete da skupite 1000 poena popricate sa supportom da biste bili sigurni kako mozete najsigurnije i najbrze povuci novac...

Za svaki 1$ u rejku poker kuce dobijate 1 poen. Znaci iskreno ima dosta da se igra da se sakupe svi poeni, ali dobro zato mozete i mnogo osvojiti a vec imate 50$ u startu. Eto ako neko ima pitanje neka postavi slobodno. Srecno!

PS:Nemojte da vas zbuni sto su slike i kodovi vezani za Titan poker. Ja sam samo da taj primer, a za druge sobe su slike malo drugacije, a i codovi...

qqqqq

Ostalo je samo da sacekamo da legenu $$$.E da imam jedno pitanje prvi put sam pogresio tj uradio sam submit a da nisam kliknuo na link za download full tilt pokera.Posle nisam vise dobivao opciju da vidim koji je link jer sam u bazi za cekanje.Ako neko zna neka samo stavi download link za FULL TILT .

macak007

Ja sam dobio vec od njih pare tako da nemam dostupan tacan link za download. Da bi dobio pare moras skinuti preko njihovog linka obavezno, i moras upisati na njihov sajt(YPC) tacne podatke tj. email i username koji si koristio za poker sobu.

qqqqq

Niko ne moze ni da ga vidi ponovo u tome je fora.Javili su mi da su izbrisali moj zahtev za taj poker pa sam prvo uradio download pa zahtevao $$$.Na greshkama se uchi...

macak007

Jel sada sve ok? Nadam se da ces dobiti pare...

qqqqq

Dobio sam 5$ za party Poker stigao do 23$ ali sam na kraju puko sve ...cudno je da su mi dali samo 5$ ?

macak007

Nije mi jasno kako to da si dobio samo 5$? Za Party se dobija 25$ na pocetku. Zasto nisi uzeo FullTilt ili Titan?

qqqqq

Stvarno nemam ideju zashto su mi dali 5$ .I ja sam podneo zahtev odjednom za sve pokere a samo mi za njega leglo...

macak007

Ne mozes da dobijes sve u isto vreme! Ja sam napisao samo jednu, da odaberes, i preporucio sam FullTilt ili Titan. Kada dobijes na jednom sajtu free money, treba da skupis odredjeni broj poena da bi mogao da dobijes pare na drugom. Za FullTilt je 1000 poena potrebno skupiti

qqqqq

Kako sakupljas poene.Menu su dali za 3 bonusa od jednom u razmaku od 2 ili 3 dana

macak007

Poeni se dobijaju ucescem u ruci. Sto se vise gomila para za pot veci je i rake, i vise se dobija poena.