News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

March 28, 2024, 01:45:29 PM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

NBA 08.06.2008.

Started by El Fenomeno, June 08, 2008, 11:32:48 AM

Previous topic - Next topic

El Fenomeno

 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

El Fenomeno

Quote from: perolozac on June 07, 2008, 08:07:49 PM

     Boston - LA Lakers(1-0)

prva zavrsena  -  98-88

Under prosao (186), hendi nije ...ocekivao sam malko bolje izdanje LAL ,ne WIN, ali egal barem !LAL su imali blagu prednost do poluvremena , no zahvaljuci odlicnom Pirsu i ispodprosecnim  Kobiju , prednost se lagano istopila...otislo u keca i u under!
Kobi definitivno podbacio , sto je i rezultiralo sa -10 i underom, imao je kriminalan  sut 9-26 za njemu skromnih  24p, ali nije jedini bio takav - Vujacic takodje podbacio 2-7(Alen ga namagarcio u par navrata) nije opravdao moje ocekivanje (a ni trenerevo )  ,  kao i sto najavih njegovu vecu minutazu nije bas iskoristio ,dok su  Radman i Wolton prikovani za klupu, igraci koji umiju poentirati..ali u ovoj seriji defanzivno limitirani(niti mogu cuvati KG niti PP)!
Prostora za napredak ima i osnova za over jer  ohrabruje trojka Odom 15p , Gasol 14p , Fiser 15p - odigrali na nivou sa jedne strane , dok su Pirs 22 (koji definitivno pokazauje da osjeti obruc kada igra kuci) Grnet 24 (standardno u overu u PO), Alen 19 p i Rondo15 pokazali da su takodje raspolozeni za igru, cak je i Casesel pridodao  za njega visokih u PO 8p ...sto dalje amplicira da su nedostajali Kobijevi kosevi za prebacivanje margine, sada je margina jos srusena za koji poen !
Ocekujem da LAL jos podignu igru ,odnosno samo prikazu onu iz prvog poluvremena, a da ih Boston  prat - sto bi trebalo biti dovoljno za over !
Sve u svemu - U zatvaranju Boston je svoje zabio a Lakersi nisu, a nisu zato jer su im podbacili ljudi od koji se to najmanje moglo očekivati â€" Kobe i Phil(drzao na klupi odvise Odoma zbog licnih).Kobe je promaÅ¡io nekakve stvari koje ni bi ni u revijalnoj utakmici, ali su Lakersi i bez njegovog Å¡uta bili u igri govori koliko su dobri .



tip
Over    189.5   
kv 1.83
bet 365
ulog 6unita


Iz prva mi nikako nije bla jasna kv na LAL 2, proslu tekmu je bila oko 2.35 , a posle poraza kada bi trebala ako nista ostati na istom ,ona je jos pala !
Stvar lezi u cinjenici da je ponajbolji igrac Bostona ipak pod uticajem povrede, iako mi se tako nije cinilo nakon njegovog povratka iz svlacionice, posle medicinske pomoci kada je strpao 8 vezanih poena...tako da mi njegovo fizicko stanje tada izgledalo OK, neupitno !
No sada citam po raznoi raznim sajtevima da je pod povredom , da je upitan
iako ja mislim da jednostavno mora nastupiti - ali u kakvom stanju ! Bez njega su im sasnse za pobjedu ispod minimuma - on kaze da osjeti bolove dok hoda, inace nikada prije  nije imao problema sa koljenom .
Na netu hendi je u gl. na Boston +1 , dok je po lokalima obrnuto !Inace i u sastavu sa njim, ma  i da je 100%fit  ne bih mi bilo nikakvo cudo da LAL slave!
PS procitajte recenicu iz predhodnog posta za svaki slucaj!


Boston - LA Lakers (1:0)
tip 2
kv 2
ulog 5/10

 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

El Fenomeno

 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana