News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

April 25, 2024, 03:59:00 AM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

(BND) Interwetten 5 eura vaučer (zavrsen)

Started by shakazulu, June 03, 2008, 07:46:05 PM

Previous topic - Next topic

pottke

Da li je neko podizao novac ikada sa interwettena? Ja ne mogu da verujem da prvu isplatu morate izvrsiti preko banke + mora im se poslati kopija licne karte. I zamislite iako sam uplatio preko moneybookersa, ne daju mi da isplatim perko istog. Zato molim nekoga da mi kaze ako je isplacivao do sada sa ove uzasne kladionice...

BoGi

Quote from: pottke on June 06, 2008, 07:59:50 PM
Da li je neko podizao novac ikada sa interwettena? Ja ne mogu da verujem da prvu isplatu morate izvrsiti preko banke + mora im se poslati kopija licne karte. I zamislite iako sam uplatio preko moneybookersa, ne daju mi da isplatim perko istog. Zato molim nekoga da mi kaze ako je isplacivao do sada sa ove uzasne kladionice...
Mozes da isplatis pare na mooneybookers ali minimum je da imas 30e na tom interwettenu!!!

Pink Floyd

Ja sam cekao nole da uzme jedan set, i docekacu, ali dogodine...
Inace cekao sam za nekih petnaestak (prosla Ana, Zimke, samo ovaj tuturutu nije)...
"I'll See You on the Dark Side of the Moon"

krko

Kako sam vidio 30e moras imati minimalno da isplatis na moneybookers kao i preko banke.
Dobio sam 12e Nancy dobio veceras, ulozio sam sve, dobitak 30eura za sutra, pa sta bude.  ;D

pottke

Ja sam pricao sa supportom i prvu isplata mora biti preko banke...Kao da potvrde identitet. E sad ja necu preko banke jer mi je komplikovano, a ne mogu preko moneybookersa, i zato pitam da li je neko vrsio do sada isplatu?

nesaso

AKO SU TI REKLI PREKO BANKE ZNACI MORA PREKO BANKE 1 PUT ZBOG INDETITETA POSLE VEROVATNO MEZE I NA MONEYB.

krko


nesaso


krko

Je li ko dobio ovu ponudu na email:

Log in and cash in 100 EUR!

Easy winning â€" on Interwetten.com.

Between June 10th, 2008, 2:00 p.m. CET and June 15th, 2008, 11:59 p.m. CET we are raffling 100 times 100 EUR among all logged in customers.

It has never been this easy to earn money!
   Interwetten

Don´t miss it. Log in now and cash in 100 EUR!

O cemu se radi???

kockar_ns

danas sam dobio e-mail od kladionice nesto je pisalo free 5 eur i odma sam otisao na njihov kladionicarski sajt logovao se i na racunu imao 5eur neka neko to vidi od nadleznih i neka nam objasni sta i koliko treba da se obrce  ;)

El Fenomeno

Quote from: kockar_ns on August 22, 2008, 08:54:02 PM
danas sam dobio e-mail od kladionice nesto je pisalo free 5 eur i odma sam otisao na njihov kladionicarski sajt logovao se i na racunu imao 5eur neka neko to vidi od nadleznih i neka nam objasni sta i koliko treba da se obrce  ;)

Slobodno pitaj support o cemu se radi i koji su uslovi za obrt.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

kockar_ns


El Fenomeno

To vec moze da bude problem. Nista, probaj ti nesto da napravis sa tim bonusom pa cemo onda da vidimo kako to povuci. pozz
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

kockar_ns