News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

March 29, 2024, 12:44:43 AM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

Pitanja i komentari

Started by El Fenomeno, October 24, 2007, 08:08:27 PM

Previous topic - Next topic

Montenegro88

Je li mi sami pisemo tabelu ili...?
Prijavite se za takmicenje na http://www.online-betting-guide.co.uk/?tx156054 i udjite u moj tim Montenegroooo

El Fenomeno

Naravno da ne, tabela se nalazi ovde http://forum.bonustipovi.com/index.php/topic,2264.0.html i bice odradjen update sutra u toku dana.

pozz i srecno
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

markos85

Zar nisu pravila da ne moze da se odigra ista tekma od strane dva clana sto se tiche golova,jedan je odigrao over 2.5 hertu,drugi posle 2 sata under 0-2 hertu,i priznato mu je.

El Fenomeno

Moze jer su to dva kontra tipa ali ne moze npr. da neko uzme over 2.5 a neko posle njega 3.5.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

krko

Ako je 16 februar ubacen u tabelu, nemam -300, jer sam pogodio zadnji par 16 februara sa kvotom 3,25.  ;)

Angell

Doslo je do greske, 16. februar nije u tabeli. Bit ce ubacen sutra.
 




Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

markos85

Koliko parova moze da se igra to ,kada montenegro igra 11 par i ima skor 7/10 ?

El Fenomeno

Za takmicenje je potrebno 10 parova, sve ostalo moze da se postavlja ali se ne racuna u konacni skor.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

Hare88

Ako može tabelu da sredite kako bi imali uvid u trenutno stanje. ;D ;)

Angell

tabela ide za par minuta.
Oprostite sto kasni, guzva na poslu i u skoli... ::)
 




Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

Hare88

Ma nema frke, samo laganini. ;)

krko

Cestitam pobjednicima, narocito Montenegro88, odlicno tipovanje  ;), za ostale mogu slobodno reci poprilicno lose tipovanje.  :'(

Hare88

Quote from: krko on March 01, 2009, 11:44:34 AM
Cestitam pobjednicima, narocito Montenegro88, odlicno tipovanje  ;), za ostale mogu slobodno reci poprilicno lose tipovanje.  :'(
Složio bih se u potpunosti. Svaka čast MN88 ;D ;)

A ja opet padam u zadnjem danu... Jbte... >:(

Montenegro88

Prijavite se za takmicenje na http://www.online-betting-guide.co.uk/?tx156054 i udjite u moj tim Montenegroooo

El Fenomeno

Pridruzujem se cestitkama, mislim da je ovaj mesec Montenegro bio ubedljivo najbolji a generalno dosta losiji tipovi u odnosu na Novogodisnje takmicenje. Nadam se da ce sledeci mesec biti mnogo bolji. Jos jednom cestitke pobednicima a konacna tabela se ocekuje svakog momenta.

pozz
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana