News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

March 28, 2024, 11:19:14 PM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

Tipovi dana 07.05.2008.

Started by El Fenomeno, May 07, 2008, 01:03:36 AM

Previous topic - Next topic

El Fenomeno

Puno srece svima!

Posetite naseg medijskog sponzora:
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

El Fenomeno

#1
Tip by pedja_cfc

Quoteskor:4/8  +40
20:00h
Recreativo Huelva â€" Villareal
TIP 2
kw*2.50 Pinnacle Sports

Huelva je nakon poraza od Atletiko Madrida od 3-0 pala na 18. poziciju i umanjila swoje shanse za opstanak u Primeri. Imaju 40 bodowa, isto koliko i Osasuna a bod manje od Zaragoze. Kao domacin odigrali su 17 mechewa, 6 su dobili, 6 puta su igrali neresheno a 5 puta su bili porazeni. Kod kuce su postigli 23 gola a primili gol manje. Inache Huelva i ne igra toliko loshe, u zadnjix 8 mechewa su zabelezili 3 pobede, 2 remija i 3 poraza. Kao domacini igraju josh bolje, zadnji njixow poraz na swom terenu je bio 1. marta protiw Real Madrida 2-3. Weoma dugo nisu izgubili kuci, wec neshto wishe od dwa meseca i mislim da je sada wreme (2 meseca bez poraza na swom terenu je i wishe nego dobro za tim koji se bori za opstanak). Danas ce igrati bez nekoliko igracha, najwazniji je Ersen Martin, njixow glawni napadach.
U goste im dolazi trenutno drugoplasirani tim na tabeli. Villareal je iza Reala a ispred Barce. Za Realom iz Madrida zaostaju 10 bodowa i sada ne postoje ni teoretske shanse da oswoje Primeru, ali se sigurno wredi boriti za 2. poziciju. Ako budu drugi onda idu direktno u LS a sada imaju 4 boda wishe od trece Barce koja ima teshko gostowanje Realu. Kao gosti su odigrali 17 mechewa uz skor 10W 0D 7L i gol razliku 26:25. U dobroj su formi, zadnja tri mecha su dobili (Getafe, Betis, Valladolid) i nisu primili ni jedan gol. Fuentes, njixow weoma wazan odbrambeni igrach nece danas igrati protiw Huelve. U timu nisu ni Josico kao ni Bruno Soriano (obojica wezni igrachi).

Huelva bez glawnog napadacha, wec 2 meseca bez poraza kod kuce, pa
doshlo je wreme. Villareal u super formi, bori se za 2. mesto a nije primio gola na zadnja 3 mecha. Waljda ce Rossi i ekipa dati koji.
Moj tip je pobeda Villareala.

FT 0:2    :D
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

El Fenomeno

#2
br.#8
skor: (3/7)  +13   
Spanish Primera Division  20.00h
Santander - Sevilla       FT 0:3   :'(
Tip: over 3,5
kvota: 2.75
Gamebookers


Glavni razlog zasto sam se odlucio za ovaj tip je sigurno Sevilja. Dve nedelje sam je pratio na over i dve nedelje padam samo zbog nje. Toj seriji je danas kraj, bar se tako nadam.

Santander je jedno od najvecih iznenadjenja lige. Nalaze se na veoma dobrom 5. mestu sa  1 bodom vise od gosta i sa realnim sansama da se domognu kvalifikacja za Ligu Sampiona jer im Atletiko Madrid bezi samo 2 boda tako da je sigurno da motivacija u ovom mecu nece izostati. Nisu preterano efikasni ali su u poslednjim mecevima popravili prosek, bar sto se golova tice mada i sto se pobeda tice jer su na poslednjih 10 meceva cak 6 puta pobedili uz 7 utakmica koje su zavrsene over 2,5.



Sto se gosta tice, vec sam rekao da su dve utakmice za redom odigrali under i mislim da se to sigurno nece ponoviti i danas. Zasto? Zato sto je Sevilja ubedljivo najefikasnija ekipa u ligi, tj. ima najveci prosek golova po mecu. Cak 3,26 sto je za svaku pohvalu. Samo je Barselona postigla vise golova od njih i to zahvaljujuci onaj pobedi nad Valensijom u poslednjem kolu. Takodje, i Sevilja ima veliki motiv u ovom mecu i sigurno je da ce ici na pobedu jer ih samo pobeda ostavlja u trci za kvalifikacije Lige Sampiona.



Kad je tradicija u pitanju, kao sto se moze videti ili je under 1,5 ili je over 3,5. Siguran sam da ce ovde biti golova i idem na over 2,5 sa 8/10 a zbog takmicenja i vece kvote uzimam ovde over 3,5 sa ulogom 4/10.

Pozz svima i puno srece

 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

Angell

#3
Br: 8.
Skor: 4/7  +40
Real Madrid  v Barcelona  
Tip: 1
Kvota: 2.25
Kladionica: Bet365

El Classico - vjeciti derbi dva najveca rivala Spanjolske primere, Reala i Barcelone.
Nakon sto je u proslom kolu sa igracem manje i golom zaostatka, Real uspio okrenuti rezultat i pobjediti 2:1 u gostovanju kod Osasune, Madrizani su osigurali i osvojili  naslov prvaka Spanjolske, njihov 31. Tri kola prije kraja prvenstva imaju 10 bodova prednosti nad drugoplasiranim Villarrealom, kojem preostaje jedino borba za drugo mjesto sa Barcelonom.



Barca veceras dolazi u Madrid nakon euforicne pobjede gdje su "rasturili" Valenciju sa 6:0 ali dolaze u goste bez dosta kljucnih igraca. Nema tu Ronaldinja, Inieste i Milita, koji su ozljedjeni, te Deca i Etoa koji zbog kartona nece moci sudjelovati veceras u derbiju.
Real nema vecih problema sa klupom.


Na kraju ocekujem jednu otvorenu utakmicu bez puno kalkuliranja, jer ni jedni nemaju sta izgubiti.
Nadam se pobjedi Reala (iako mi je Barca draza  :-X), te utakmici sa pregrst golova, uzivajte...
;)



FT 4:1   :D
 




Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

drasko

#4
tip br. 8
skor: +535  (5/7)
20:00
Getafe - Almeria       FT 4:2   :(
Tip: under 2.5
kvota:1.72
kladionica:Centrebet


I ovaj put cu igrati golove samo sto sam se sada odlučio da odigram under. Ovo je veoma bitan meč za Getafe jer bi sa ovom pobedom osigurali opstanak u ligi. Almeria je u sredini tabele i ya njih ovaj meč nema neki takmičarski značaj. U proslom kolu Getafe iygubio od Viljareala sa 2-0 a Almeria 1-1 protiv Betisa. Biće ovo tvrd meč u kojem ce domaća ekipa pokusati da dodje do sva 3 boda ali to im neće ići lako jer je Almeria veoma tvrda i teska ekipa. U ovom meču gde se sastaju dve veoma neefikasne ekipe, jedne od najneefikasnijih u ligi tesko je očekivati bilo šta drugo osim under. Do sada su igrali 5 puta i svih pet puta je bilo under. U prvom meču ove sezone bilo je 2-0 za Getafe.
Almeria   Getafe   0:2   
Almeria   Getafe   0:1   
Getafe   Almeria   1:1      
Getafe   Almeria   1:1   
Almeria   Getafe   1:1