News:

Srecnu Novu 2023. i puno uspeha u tipovanju zeli BonusTipovi Tim

Main Menu
Welcome to Bonus::Tipovi::. Please login or sign up.

May 03, 2024, 12:59:15 AM

Login with username, password and session length

Shoutbox

El Fenomeno

2020-11-28, 18:33:33
Tip za danas prosao uz odlicnu kvotu.

El Fenomeno

2020-11-26, 17:17:14
Postavljen tip i za veceras.

El Fenomeno

2020-11-25, 16:41:36
Postavljen tip za 25.11.2020.

El Fenomeno

2020-11-24, 17:44:40
Posle duze pauze sajt BonusTipovi ponovo online  .[ap].

El Fenomeno

2020-11-22, 15:34:06
Pozdrav drugari

Iskustva korisnika sa online kladionicama

Started by Belgrade, October 21, 2007, 10:21:21 PM

Previous topic - Next topic

El Fenomeno

Iskreno nisam nailazio na ponudu crnogorske lige, ili mozda sto me to nije zanimalo pa nisam obracao paznju. Ako pronadjem negde javljam.
pozz
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

mire

POZDRAV mojoj braci po nacinu lake zarade!!!
Da vas sve obavestim,ako neki vec znaju i imaju iskustva nek se podsete,da su bet-at-home,TAKVI PREVARANTI da to svet nije video!!!
I naravno ako neko ima i zna nacin da im doskocim neka me obavesti!
Narvno registrovao sam se,iskoristio VELIKODUSNI bonus od 5e,napravio 500e i kad je trebalo da me isplate,racun ZATVORE,objasnjena nejasna,oni nedostupni,OPTUZUJU me da je sam mog,NOVO-kupljenog lap topa reg. jos jedna osoba,i NARAVNO to im je razlog da me ODJ..... s tim sto sam ja u nedostatku novca a zaru igre uplatio i mojih 10e i sa njima napravio dobitne,a i gubitne tikete,ispada da i to ode u vodu.......
E sad ko je upoznatiji,i iskusniji,ili zna bilo koji nacin da ih tuzim,prijavim,IZVUCEM svoje pare nek pusti poruku! unapred ZAHVALAN...........

El Fenomeno

 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

mire


Ernests_Gulbis

A sta im ovo znaci kod obrtanja depozita: Please note that for rollover purposes, bets are defined as either the Risk or Win amount, whichever is smaller/lower. To qualify, a wager must be graded a winner or a loser. A wager graded as no action (cancelled) will not be included in the seven times stake requirement.

mozda je offtopic al moram negdje da pitam

futrola

Da li mi neko moze reci nesto o kladionici Will Hill? Pozz.


El Fenomeno

Quote from: futrola on December 12, 2009, 08:38:46 PM
Da li mi neko moze reci nesto o kladionici Will Hill? Pozz.

Dobar izbor, A rejting sto spada u grupu najboljih na svetu. Pouzdani su tako da mozes slobodno da ih probas.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

futrola

Hvala na savetu, uporedjivao sam kvote i ne retko imaju bolje od ostalih. Interesovala me je bas pouzdanost kladionice.

El Fenomeno

Quote from: Mr_Gospodin_Signore on January 07, 2010, 10:45:34 AM
Hajde da mi svako da neko svoje iskustvo sa online kladionicama. Ja sam registrovan na bet365, ladbrokes, bwin. Koristim mahom bet365 (ma samo njih i koristim). Iskustvo: dajem im ocjenu 100 od 100. Prvo, imaju kartice za povlacenje i depozit novca. Nikakve provizije nisu ukljucene. Mozete povlaciti koliko hocete puta mjesecno. Ja sam stvarno radio samo jedno povlacenje, od 1000 eura i leglo je nakon dan i po, iako stoji da preko kartica lijeze od 3-5 dana. Nije mi trebao nikakav devizni racun samo obicna debitna kartica visa electron. Live betting im je ubjedljivo najbplje. A ono i donosi pare. Cak sam par puta uspio i da ih "zavrnem". Uplativsi na vec odigran dogadjaj. Tipa mec sahtjor-partizan, ide lopta u mrezu ja brze bolje klik na to da sahtjor daje sledeci gol, i prodje mi to i isplacen sam bio. takav scenario mi se desio jos par puta na fudbalu. Ipak su to rijetkosti. Lakse je takve stvari praktikovati kod dinamicnijih sportova. Nijednom nisam bio zakinut od njih. Ako je bio neki problem s njihove strane, odmah na live chat i problem se rijesava. A kad je problem takav da sam ja u plusu zbog istog, nikome nista. Nisa, lud da ih kontaktiram. Jednom su drugu priznali kao dobitnu gubitnu kombinaciju. Nikome nista. da je bilo obratno, na chat... Ako redovno se igra kod njih, stizu i bonusi. Prosjecno svake 2 nedjelje bude neki bonus. Evo meni dvije nedjelje zaredom bio bonus od 10 eura, koji mora da se proigra samo 3puta. Macji kasalj... Ako neko smatra da se kladi na boljem  mjestu, vrlo rado bih volio da to cujem.
 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

Mr_Gospodin_Signore

Quote from: Hellboy321 on May 13, 2009, 11:59:09 PM
Da li neko zna je l ima u nekoj online kladionici da se igra crnogorska liga ?
Par puta sam pisao bet365 da uvrste to u ponudu. Cak nisam stedio argumente. Par nedelja kasnije premijerno sam zatekao na live betting meceve crnogorskog kupa Buducnost vs Sutjeska, OFK Bar vs Petrovac... Do kraja polusezone je bilo jos dva kola, tako da nisam uhvatio da li je bilo u ponudi posle nesto. U svakom slucaju, treba im pisati. Ako stignu zahtjevi sa vise adresa, moguce da ce izaci u susret.
A philosopher once asked, “Are we human because we gaze at the stars, or do we gaze at them because we are human?”

bozicso

Simply make a qualifying deposit of â,¬10 or more and you will be entitled to a bonus of 100% up to a maximum of â,¬100. To claim your bonus, click on Members, Sports Offers then Enter Offer Code and enter the offer code ending NCDBS that we sent to you via email. Please note you will need to play through your deposit and bonus three times prior to making a withdrawal.

nakon registracije dobio sam ovu poruku! jasno mi je sve sem jednog, recimo uplatim 10 eura i oni mi daju jos 10eura, sad trebam napraviti opklada u zbiru 60 eura (3x20)  nebitno da li iz 3 ili 30 opklada bitno je da ukupno uplatim 60 eura pre podizanja? ali nigde nepise da li postoji minimalna kvota, kao kod betathome gde pise da kvota mora biti 1,50
opklada je džentlmenski sporazum dva gospodina.

El Fenomeno

 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana

krko

Zna li neko u kojoj online kladionici ima bh liga?

El Fenomeno

 


Preporuka za clanove:
Pre postovanja na forumu obavezno procitati pravila foruma.

Pre postavljanja tipova obavezno procitati pravila postovanja za: Zajednicki tiket, Tipovi dana