Author Topic: SportingBet  (Read 5006 times)

Offline LunaticoDeNoche

• New Member
  • *
    • View Profile
    • Email
SportingBet
« on: February 24, 2012, 10:59:26 pm »
Ljudi zasto ova kladionica vec 4-5 dana ne radi tj nemozemo da se ulogujemo iz Srbije?
Da nisu poceli polako sa sprovode plan koji su skovali iz "udruzenja sportskih kladionica" (Mozzart, Meridian i Atlantik)?

Offline masic

• Full Member
    • View Profile
    • Email
Re: SportingBet
« Reply #1 on: June 01, 2012, 09:30:29 pm »
evo novih vesti u vezi sportingbet kladionice dobili su dozvolu od ministarsrva za igru na srecu i danas su poceli sa radom.uplata i isplata je u dinarima uplata moze i sa vaucerom koji se kupuje u lutriji srbije isplata je na tekuci racun i traje od 3-5 radih dana sajt je ovaj rs.sportingbet

Offline komi01

• Junior Member
  • **
    • View Profile
« Reply #2 on: June 01, 2012, 10:32:12 pm »
Da, da Ja sam danas uplatio voucherom i krenuo sa kladjenjem, mogu reci da je dobra ponuda. .[pozz].

Offline masic

• Full Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #3 on: June 02, 2012, 01:25:25 pm »
sada su neki prekidi bice otklonjeno popodne u vezi uplate.

Offline iva777

• New Member
  • *
    • View Profile
    • Email
« Reply #4 on: June 05, 2012, 12:44:49 pm »
Moj prvi utisak je da je ovo the qrac od kladionice  .[ne]., a posebno me oduševilo ovo "Oprostite, opklada ne može biti uplaćena zbog regulatornih ograničenja u vašoj zemlji."... Nadam se da grešim, i da će drugi utisak biti bolji   .[oo].

Offline masic

• Full Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #5 on: June 06, 2012, 03:25:30 pm »
kladjenje je samo moguce za srbiju ako si u drugoj zemlji neces se moci kladiti cekam da proradi uplata ipak je to pocetak necu donositi jos zakljucke.

Offline iva777

• New Member
  • *
    • View Profile
    • Email
« Reply #6 on: June 22, 2012, 03:52:08 pm »
Nakon nešto manje od mesec dana, opšti utisak je daleko bolji od onog prvog. Vremenom sam se navikao na njihove stranice koje su mi, nakon iskustva sa bet365 i BAH, delovale neozbiljno i nefunkcionalno. I jesu takve, ali na to se navikava... Ono što je za pohvalu je jednostavna verifikacija računa i brza isplata. Iako i sami napominju da je potrebno 3 do 5 radnih dana, novac je bio na računu za nekih 24h.
Šta znam, za sada funkcionišu OK.